Orhan Kılıç
ovaciklilardan-biyika-destek-sozu saadet-darica-baskan-adayini-acikliyor tarhan-daricada-cok-iddialiyiz ak-parti-daricada-meclis-uyelikleri-icin-mulakatlar-basladi karabacak-daricayi-terk-etmeyecegim karabacak-ben-dava-adamiyim tork-daricali-genclerle-bulusuyor biyik-cevabi-milletimiz-verecek darica-ulku-ocaklarindan-biyika-tam-destek ak-parti-adaylari-ilk-once-daricada-tanitilacak

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca’da bulunan Karabük Ovacıklılar Derneği’nde sabah kahvaltısına konuk oldu. Adaylığı ve seçim süreciyle ilgili konuşan

Saadet Partisi Darıca ilçe Başkanlığı uzun zamandır geniş bir yelpaze de sürdürmüş olduğu Belediye başkan adayı belirleme konusunda sona yaklaştı.

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Darıca İlçe Örgütünde yaptığı konuşmada iddialı açıklamalarda bulundu. Bu seçimde herşeyin çok daha farklı olacağını ifade eden Tarhan

YSK takvimine göre 19 Şubat’ta kesinleşecek adaylık başvuruları için AK Parti’de yoğun mesai devam ediyor. Belediye Başkan Adaylarının belirlenmesinin ardından meclis üyelikleri

15 Yıllık Darıca Belediye Başkanlığı görevi 31 Mart 2019 tarihinde sona erecek olan Şükrü Karabacak, koltuğu devrettikten sonra da ilçeyi terk etmeyerek hiç bir yere gitmeyeceğini

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak basın toplantısında konuştu.

CHP Darıca Belediye Başkan adayı Yakup Törk 27 Ocak Pazar günü saat 18.00'de İlbeyoğlu Düğün Salonu'nda Darıcalı gençlerle buluşacak

Ak Parti Darıca Belediye Başkanı adayı Muzaffer Bıyık, bugün yapılan basın toplantısında konuştu.

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, beraberindeki heyetle birlikte Darıca Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Bıyık, Cumhur İttifakı’nın Darıca’daki ortak adayı

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı, belediye başkan adaylarını ilçelerde tanıtıyor. İlk tanıtım programı 22 Ocak Salı günü Darıca ile başlayacak.

ovaciklilardan-biyika-destek-sozu

Ovacıklılardan Bıyık’a destek sözü

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Darıca’da bulunan Karabük Ovacıklılar Derneği’nde sabah kahvaltısına konuk oldu. Adaylığı ve seçim süreciyle ilgili konuşan Bıyık, Darıca’da gönül belediyeciliğini hayata geçireceklerini kaydetti.

saadet-darica-baskan-adayini-acikliyor

Saadet Darıca, başkan adayını açıklıyor!

Saadet Partisi Darıca ilçe Başkanlığı uzun zamandır geniş bir yelpaze de sürdürmüş olduğu Belediye başkan adayı belirleme konusunda sona yaklaştı.

tarhan-daricada-cok-iddialiyiz

Tarhan; Darıca’da çok iddialıyız!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Darıca İlçe Örgütünde yaptığı konuşmada iddialı açıklamalarda bulundu. Bu seçimde herşeyin çok daha farklı olacağını ifade eden Tarhan ‘’Yapılacak tek şey birlik ve beraberlik içinde sokağa çıkmak insanlara sarılmak. Darıca’da çok iddialıyız. Kazanacağız’’ dedi.

ak-parti-daricada-meclis-uyelikleri-icin-mulakatlar-basladi

AK Parti Darıca’da meclis üyelikleri için mülakatlar başladı

YSK takvimine göre 19 Şubat’ta kesinleşecek adaylık başvuruları için AK Parti’de yoğun mesai devam ediyor. Belediye Başkan Adaylarının belirlenmesinin ardından meclis üyelikleri konusunda ilk adım atıldı. Darıca’da belediye meclis üyelikleri için AK Parti Darıca İlçe Başkanlığı’nda mülakatlar yapıldı.

karabacak-daricayi-terk-etmeyecegim

Karabacak; Darıca’yı terk etmeyeceğim

15 Yıllık Darıca Belediye Başkanlığı görevi 31 Mart 2019 tarihinde sona erecek olan Şükrü Karabacak, koltuğu devrettikten sonra da ilçeyi terk etmeyerek hiç bir yere gitmeyeceğini söyledi.

karabacak-ben-dava-adamiyim

Karabacak; Ben dava adamıyım!

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak basın toplantısında konuştu.

tork-daricali-genclerle-bulusuyor

Törk, Darıcalı gençlerle buluşuyor

CHP Darıca Belediye Başkan adayı Yakup Törk 27 Ocak Pazar günü saat 18.00'de İlbeyoğlu Düğün Salonu'nda Darıcalı gençlerle buluşacak

biyik-cevabi-milletimiz-verecek

Bıyık; Cevabı milletimiz verecek!

Ak Parti Darıca Belediye Başkanı adayı Muzaffer Bıyık, bugün yapılan basın toplantısında konuştu.

darica-ulku-ocaklarindan-biyika-tam-destek

Darıca Ülkü Ocakları’ndan Bıyık’a tam destek

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, beraberindeki heyetle birlikte Darıca Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Bıyık, Cumhur İttifakı’nın Darıca’daki ortak adayı olduğunu ifade ederek ülkücü camiayla sürekli istişare içinde olacağını söyledi. Darıca Ülkü Ocakları Başkanı Emrah Çakır da yaptığı açıklamada Cumhur İttifakı adayı olan Bıyık’a destek olacaklarını belirtti.

ak-parti-adaylari-ilk-once-daricada-tanitilacak

Ak Parti Adayları ilk önce Darıca'da tanıtılacak

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı, belediye başkan adaylarını ilçelerde tanıtıyor. İlk tanıtım programı 22 Ocak Salı günü Darıca ile başlayacak.

biyik-muhtarlarla-ortak-proje-uretecegiz

Bıyık; Muhtarlarla ortak proje üreteceğiz

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek istişarede bulundu.

sikiysa-hakkini-hell-etme-

Sıkıysa hakkını helâl etme !

Gel, sen beni dinle birader...

biyik-daricayi-birlikte-gelecege-tasiyacagiz

Bıyık; “Darıca'yı birlikte geleceğe taşıyacağız”

 AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, AK Parti Mahalle temsilciliklerinin konuğu olarak haftalık toplantılarına katıldı. Ziyarete ayrıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve İlçe SKM Başkanı Feramuz Sağlam da katıldı.

buyukakin-13---0-kazanacagiz

Büyükakın; “13 - 0 kazanacağız”

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

turkkan-daricadaki-o-konuyu-tbmmye-tasidi

Türkkan, Darıca'daki o konuyu TBMM'ye taşıdı!

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili ve Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Darıca Belediyesi tarafından alınan şekerlikler ve kitaplarla ilgili meclise soru önergesi verdi.

tork-muzaffer-biyikin-aday-olmasi-istedigimiz-birseydi

Törk; Muzaffer Bıyık'ın aday olması istediğimiz birşeydi!

CHP Darıca Belediye Başkan adayı Yakup Törk, AK Parti Darıca Belediye Başkan adayı olarak Muzaffer Bıyık’ın açıklanması ile ilgili konuştu; ''Muzaffer Beyi arayarak tebrik ettim. Ama Muzaffer Bey belediye başkanı ile yıllardır beraber çalıştı. Bu vizyonun devamıdır. Aday olması bizim de istediğimiz bir şeydi Allah gönlümüze göre verdi.’’ şeklinde konuştu.

iyi-parti-darica-aksenerin-grup-toplantisina-katildi

İyi Parti Darıca, Akşener'in grup toplantısına katıldı

İyi Parti Darıca İlçe Başkanı SMMM Özer Yıldız ve Darıca İlçe Teşkilatı yöneticileri, önceki gün TBMM'deki İyi Parti Grup Toplantısına katıldı.

ak-parti-darica-ve-mhp-darica-bulustu

Ak Parti Darıca ve MHP Darıca buluştu

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ve Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Av. Ufuk Acay, MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün'ü ziyaret etti.

cayirovada-baskanlardan-birlik-ve-beraberlik-mesaji

Çayırova'da başkanlardan birlik ve beraberlik mesajı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 2019 yılı yerel seçimleri için aday gösterilen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi ve İlçe Başkanı Ekrem Karahan ile bir araya geldi.

unlu-iktidar-nimetlerinden-biz-de-faydalanacagiz

Ünlü; İktidar nimetlerinden biz de faydalanacağız

Darıca MHP İlçe Teşkilatına gelerek bir toplantı düzenleyen MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü yerel seçim sürecinde sahalarda meclis üyesi sayısını artırmak adına hem Ak Partili, hem de diğer partilileri gönlüne girerek tüm gayreti göstereceklerini ifade etti. Ünlü, '' iktidarın nimetlerinden Ak partililer ne kadar faydalanıyorsa MHP’liler ve ülkücüler en az onlar kadar faydalanacak.'' dedi