tarhandan-ekonomi-degerlendirmesi chpde-200-kisiyle-on-secim-yapilacak ak-parti-darica-yeni-baskani-ziyaret-etti eryarsoy-ilce-baskanlarimizin-belediye-baskani-olmasini-isterim- ak-genclik-daricaya-tesekkur chp-daricada-danisma-toplaniyor ak-partide-icra-kurulu-belli-oldu kocaelide-ince-icin-son-gun-bir-imza-daha ak-parti-ve-mhpnin-kiskandiran-birlikteligi ayar-ve-ekibi-karabacaka-gitti

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Bugün şöyle yapılmadı, böyle yapılmadı demenin zamanı çoktan geçti. Ülke Göz göre göre bir ekonomi krize, bir develiasyona sürüklendi.

Yerel seçimlerde belediye başkan adayı belirlerken delege ya da üye bazında ön seçimin olmayacağını söyleyen CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, "Partinin kanaat önderlerini, ilçe

Kocaeli AK Parti İl Başkanlığı görevin vekaleten sürdüren Av.Abdullah Eryarsoy’un göreve asaleten atanmasından sonra ziyaretçi akını devam ediyor.

Gebze’de basın toplantısı düzenleyen AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, ikinci ve üçüncü dönemlerini geçiren ilçe başkanlarının yerel seçimlerde belediye başkan

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman Gebze, Dilovası ve Darıca İlçe Gençlik Kollarını ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde göstermiş oldukları başarıdan

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı 24 Haziran 27. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçim sonuçlarının ve yerel seçimlere hazırlık sürecinin

AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı’nda 24 Haziran seçimleri öncesinde başkan Şemsettin Ceyhan milletvekilliği için görevinden istifa etmişti. 

“Değişim ve Umut Kurultayı” adı altında olağanüstü kurultay talebiyle imza toplayan Kocaeli’ deki CHP’li muhalif delegelerin son gün sayısı 14’e ulaştı. Son gün ikna edilen

24 Haziran Seçimleri'nde kolkola girip omuz omuza mücadele eden AK Parti ve MHP birlikteliği devam ediyor.

AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yönetimi Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı makamında ziyaret etti.

tarhandan-ekonomi-degerlendirmesi

Tarhan’dan ekonomi değerlendirmesi

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, “Bugün şöyle yapılmadı, böyle yapılmadı demenin zamanı çoktan geçti. Ülke Göz göre göre bir ekonomi krize, bir develiasyona sürüklendi. Bundan sonra yapılması gerekenler çok açık. Yol, Köprü, Havalimanı - Yap, İşlet, Vatandaş Ödesin anlayışından acilen vazgeçilmeli ve yatırım ekonomisine dönülmelidir” dedi

chpde-200-kisiyle-on-secim-yapilacak

CHP'de 200 kişiyle ön seçim yapılacak

Yerel seçimlerde belediye başkan adayı belirlerken delege ya da üye bazında ön seçimin olmayacağını söyleyen CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, "Partinin kanaat önderlerini, ilçe başkanlarını ve mahalle temsilcilerini toplayıp en doğru ismi bulmak için yaklaşık 200 kişi ile mini bir ön seçim yapacağız "dedi

ak-parti-darica-yeni-baskani-ziyaret-etti

Ak Parti Darıca, yeni başkanı ziyaret etti

Kocaeli AK Parti İl Başkanlığı görevin vekaleten sürdüren Av.Abdullah Eryarsoy’un göreve asaleten atanmasından sonra ziyaretçi akını devam ediyor.

eryarsoy-ilce-baskanlarimizin-belediye-baskani-olmasini-isterim-

Eryarsoy; İlçe başkanlarımızın belediye başkanı olmasını isterim!

Gebze’de basın toplantısı düzenleyen AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, ikinci ve üçüncü dönemlerini geçiren ilçe başkanlarının yerel seçimlerde belediye başkan adayı olabileceğini söyledi.

ak-genclik-daricaya-tesekkur

Ak Gençlik Darıca’ya teşekkür!

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman Gebze, Dilovası ve Darıca İlçe Gençlik Kollarını ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinde göstermiş oldukları başarıdan dolayı teşekkür etti.

chp-daricada-danisma-toplaniyor

CHP Darıca'da danışma toplanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı 24 Haziran 27. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçim sonuçlarının ve yerel seçimlere hazırlık sürecinin değerlendirileceği gündem maddesiyle ilçe danışma kurulu toplantısı yapacak.

ak-partide-icra-kurulu-belli-oldu

AK Parti’de İcra Kurulu belli oldu

AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı’nda 24 Haziran seçimleri öncesinde başkan Şemsettin Ceyhan milletvekilliği için görevinden istifa etmişti. 

kocaelide-ince-icin-son-gun-bir-imza-daha

Kocaeli’de İnce için son gün bir imza daha

“Değişim ve Umut Kurultayı” adı altında olağanüstü kurultay talebiyle imza toplayan Kocaeli’ deki CHP’li muhalif delegelerin son gün sayısı 14’e ulaştı. Son gün ikna edilen Turan Dumlu imza verenler arasına girerek değişim istediğini belirtmiş oldu.

ak-parti-ve-mhpnin-kiskandiran-birlikteligi

Ak Parti ve MHP'nin kıskandıran birlikteliği

24 Haziran Seçimleri'nde kolkola girip omuz omuza mücadele eden AK Parti ve MHP birlikteliği devam ediyor.

ayar-ve-ekibi-karabacaka-gitti

Ayar ve ekibi Karabacak’a gitti

AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yönetimi Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ı makamında ziyaret etti.

mhp-daricada-tesekkur-brosuru-dagitti

MHP, Darıca'da "Teşekkür Broşürü" dağıttı

MHP İl Başkanlığı tarafından 24 Haziran seçimlerinde elde edilen sonuçlardan dolayı vatandaşa teşekkür etmek amacıyla Darıca'da "Teşekkür Broşürü” dağıtıldı.

chpli-vekillerin-kurultay-icin-tavri-net

CHP’li vekillerin kurultay için tavrı net!

CHP’de 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerinin hemen ardından başlayan olağanüstü kurultay tartışmaları geçtiğimiz günlerde muhalefetin çağrısıyla resmiyet kazandı.

tork-mahalle-orgutlerini-dolasiyor

Törk, mahalle örgütlerini dolaşıyor!

CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, 24 Haziran seçimlerinden sonra mahalle mahalle alınan oyları inceleyerek seçim sürecini değerlendirdiklerini ifade etti.

chpde-degisim-icin-imza-toplaniyor

CHP’de değişim için imza toplanıyor!

9 Muhalif isim değişim için imza atarken, noter kanalıyla imza kampanyası devam edecek. CHP’de Değişim isteyen delegelerin noter kanalıyla imza toplamaya başlayacağı öğrenilirken, CHP’de seçimli olağanüstü kurultay için 624 delegenin imza vermesi gerekiyor.

mhp-daricada-sonuclar-degerlendirildi-

MHP Darıca’da sonuçlar değerlendirildi!

MHP Teşkilatları seçim değerlendirmesi yapmaya devam ediyor.

ak-partili-biyik-sozunu-tuttu

Ak Partili Bıyık, sözünü tuttu!

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, 24 Haziran seçimlerinden önce ziyaret ettiği engelli ailesine söz verdiği engelli aracı seçimden sonra teslim ederek sözünü tuttu

daricada-temmuz-ayi-meclisi-yapildi

Darıca’da Temmuz ayı meclisi yapıldı

Darıca Belediyesi Temmuz ayı meclisi bugün gerçekleştirildi.

tork-2-temmuz-tarihimizin-kara-lekesidir

Törk; 2 Temmuz tarihimizin kara lekesidir!

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, yaptığı yazılı açıklama ile 33 aydının katledildiği Madımak Katliamının 25. yılında katliamı bir kez daha kınadıklarını ifade etti.

tork-bir-oy-icin-mucadele-verdik

Törk; Bir oy için mücadele verdik

CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, “24 Haziran gecesi 1 oy dahi kaybolmasın diye mücadele verdik. İlçe seçim kuruluna yaptığımız şikayetler sonrası, Darıca’da 113 CHP oyunun eksik yazıldığını tespit ettik” dedi.

mhp-gumbur-gumbur-geliyor

MHP gümbür gümbür geliyor

24 Haziran seçimlerine yönelik parti binasında basın toplantısı gerçekleştiren MHP İl Başkanı Aydın Ünlü MHP’nin tarihi bir zafer elde ettiğini belirterek , “Yerel seçimlerde başarı alamadığımızda kendimizi başarılı saymayacağız. Süreç MHP’den yanadır. MHP gümbür gümbür gelmektedir” dedi