Gebze Belediyesi
Akıncılar güvenlik

CHP’de Kocaeli’nin yükünü onlar sırtlıyor

10 Haziran 2019 Pazartesi 19:57

Fatma Kaplan Hürriyet’in belediye başkanı seçilmesiyle birlikte CHP’nin yükünü Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Tahsin Tarhan sırtlamaya başladı.

 

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan milletvekilleri seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi, Kocaeli’den üç ismi Ankara’ya göndermişti. Uyum içerisinde çalışan üç milletvekili Kocaeli’yi karış karış gezerek vatandaşlarla buluşmuş, etkili çalışmalara imza atmayı başarmıştı. 31 Mart tarihinde yapılan mali idareler ve yerel seçimleriyle birlikte CHP Kocaeli’de tüm şartlar değişti. Fatma Kaplan Hürriyet’in İzmit Belediye Başkanı seçilmesiyle birlikte Ankara’daki temsil gücü iki milletvekiline düşen CHP’de tüm yük Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan’a kaldı.

 

YOĞUN PROGRAM YAPIYORLAR Daha önce 3 milletvekili ile Kocaeli’de saha çalışmasını gerçekleştiren CHP’de bu bayram iki milletvekili sahaya indi. İlçe ilçe ziyaret ederek programlara katılan Kocaeli Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan, Fatma Kaplan Hürriyet’in yokluğunda daha yoğun bir program yapmak zorunda kaldı.

 

GEBZE’YE AKAR, İZMİT’E TARHAN GİTTİ 

CHP’nin bayramlaşma programlarında ilginç bir detay da yaşandı. Gebze bölgesinin milletvekili Tahsin Tarhan bayramlaşma programı için İzmit bölgesini tercih ederken, Milletvekili Haydar Akar bölgemizdeki bayramlaşma programlarına katılan isim oldu. Akar, bölgemizdeki bayramlaşma programlarının ardından ise İzmit bölgesindeki köyleri ziyaret etti.  Haber okunma sayısı: 503

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER