farabiden-hospital-parka-ziyaret katkisi-olanlara-tesekkur-plaketi farabide-is-sagligi-ve-guvenligi-toplantisi-yapildi dis-klinigine-muhtesem-acilis 250-tonluk-beton-blogun-altinda-kalmisti farabide-personel-toplantilari-suruyor seker-ve-biyik-yarali-isciyi-ziyaret-etti kilolardan-mide-botoksu-ile-kurtulabilirsiniz farabiden-anne-sutunun-onemi-ve-emzirme-egitimi- hospitalpark-hastanesinden-kan-bagisi

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş ile Müdür Cebrail Kuru, Darıca Hospitalpark Hastanesi'ne ziyarette bulundular.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi sunduğu kaliteli hizmetlerin karşılığını almaya devam ediyor. Yakın zamanda Anne Dostu denetimlerinden başaralı bir şekilde geçmesi sonucu

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde aylık olarak düzenli yapılan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurul toplantısı düzenlendi.

Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova'nın  en donanımlı diş kliniği hafta sonu muhteşem  bir açılışla hizmete başladı.

ÖZEL HABER - Gebze , Kuzey Marmara Otoyolu'nda yapımı devam eden 7 nolu viyadüğe beton döküldüğü sırada beton bloğun ters dönerek üzerindeki işçilerle birlikte yaklaşık 30 metreden

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi farkındalık oluşturmaya devam ediyor. Düzenli olarak yapılan çalışan personel görüş-öneri toplantılarına bir yenisini eklendi.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Ak Parti Dartıca Belediye Başkan A. Adayı Muzaffer Bıyık Gebze Kuzey Marmara Otoyolu inşaatının Tavşanlı kesimindeki viyadük çalışmasında

Hospitalpark Darıca Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Hakan Yenel, 15-20 dakikalık kısa bir sürede obezite ve istenmeyen kilolardan ameliyatsız endoskopik mide botoksu ile kurtulmanın

"Bebek Dostu Ünvanı" bulunan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, "Anne Sütünün Önemi ve Emzirme" konulu oryantasyon eğitimi verildi

29 Ekim - 4 Kasım Kızılay Haftası dolayısıyla Hospitalpark Darıca Hastanesi sosyal sorumluluk bilinci ile Kan Bağışında Bulundu.

farabi--bir-milyon-kisiye-hizmet-veriyor

Farabi bir milyon kişiye hizmet veriyor!

Bölgenin en büyük hastanesi olan Farabi Devlet Hastanesi’nin sadece Darıca’ya değil bölgedeki 1 milyona yakın insana hizmet verdiği belirtildi

okurdan-darica-farabiye-ziyaret

Okur'dan Darıca Farabi'ye ziyaret

Kocaeli AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Okur beraberinde AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık'la birlikte Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Ayhan Aktaş'ı ziyaret etti.

tum-hastanelere-ornek-olsun-

Tüm hastanelere örnek olsun!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi tarafından Yenidoğan Yoğun Bakım servisinde oluşturulan “Anne Oteli” Kocaeli Valisi Ercan Topaca’nın katılımıyla açıldı. Vali Topaca, Darıca Farabi Devlet Hastanesi'nin tüm hastanelere örnek olmasını temenni etti.

suriyede-yaralanan-minik-kiz-daricada-tedavi-goruyor

Suriye'de yaralanan minik kız, Darıca'da tedavi görüyor

Suriye'de yaşanan iç savaşta yakınında bir bombanın patlaması sonucu ağır yaralandıktan sonra Türkiye'ye getirilen 4 yaşındaki Aya Fatımi'nin, hastanedeki tedavisi sürüyor.

farabi-artik-kendini-asti

Farabi artık kendini aştı!

Sosyal Çalışmacı Damla Temel Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde göreve başladı. . Hastane Yöneticisi-Başhekim Uzm.Dr. Ayhan Aktaş konu ile ilgili olarak şunları ifade etti.

daha-cok-hastaya-hizmet-verecekler

Daha çok hastaya hizmet verecekler

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi kapasite artırımına giderek daha çok sayıda diyaliz hastasına hizmet vermeyi hedefliyor. Hastane Yöneticisi Başhekim Uzm.Dr. Ayhan Aktaş, Diyaliz Ünitesinde yeni göreve başlayan Nefroloji Uzmanı ve 4 yatak sayısı artışı ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu

alzheimer-hastaligina-dikkat-cektiler

Alzheimer hastalığına dikkat çektiler

Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Darıca Farabi Devlet Hastanesi ve Üsküdar Üniversitesi’nin de desteği ile 18-24 Mart tarihlerinde kutlanan “Yaşlılar Haftası”nda toplumda unutkanlıkla özdeşleşmiş Alzheimer hastalığına dikkat çekmek amacıyla özel bir etkinlik gerçekleştirildi.

doktorlarin-bayramini-kutladilar

Doktorların bayramını kutladılar

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Darıca Farabi Devlet Hastanesini ziyaret ederek Başhekim Ayhan Aktaş ve doktorların tıp bayramını kutladı.

bayanlara-ozel-seminer

Bayanlara özel seminer

Darıca Belediyesi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile düzenlediği programlar devam ediyor.

aktas-doktorlari-kutladi

Aktaş doktorları kutladı

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Ayhan Aktaş, Tıp Bayramı ile ilgili yaptığı basın açıklamasında şöyle dedi:

hospital-park-bayanlari-bilgilendirdi

Hospital Park bayanları bilgilendirdi

Özel Hospital Park Darıca Hastanesi'nin sosyal sorumluluk projesi kapmasında periyodik olarak düzenlediği sağlık konferansına bir yenisini daha ekledi. Özel Hospital Park Darıca Hastanesi Başhekimi Dr. Nilgün Yönten ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Müge Emeksiz tarafından Darıca Cem Evi’nde ‘Kadın ve Üreme Sağlığı’ konulu konferans verdiler.

akilli-ilac-konusunda-egitim-aldilar

Akıllı İlaç konusunda eğitim aldılar

Darıca Farabi Devlet Hastanesi personeli ’’ Akılcı İlaç Kullanımı’’ konulu eğitim aldı. Hastane Konferans salonunda gerçekleştirilen eğitim Eczacı Yunus Emre Çağatay tarafından verildi.

farabide-kansiz-nestersiz-ameliyatlar

Farabi'de kansız, neştersiz ameliyatlar!

Darıca Farabi Devlet Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniğinde yaklaşık 2 yıldır bir çok ameliyat kapalı sistemle yapılıyor.

sekiz-defa-kalbi-durdu

Sekiz defa kalbi durdu!

8 defa kalbi duran Nejdet Ersoy, Medical Park Gebze Hastanesi’nde sağlığına kavuştu.

stresle-basa-cikmanin-yollarini-ogrendiler

Stresle başa çıkmanın yollarını öğrendiler

Darıca Farabi Devlet Hastanesi personeline ‘’Stresle Başa Çıkabilme Yöntemleri’’ eğitimi verildi. Hastane Konferans salonunda gerçekleşen eğitimde , Psikolog Adem Kara stresle başa çıkmanın yollarını anlattı.

evde-bakim-hizmeti-son-surat-suruyor

Evde bakım hizmeti son sürat sürüyor!

2010 yılında Darıca Farabi Devlet Hastanesi bünyesinde kurulan Evde Bakım Hizmeti Birimi 2 hekim,2 hemşire,3 yardımcı personel ile hizmet vermeye devam ediyor.

darica-dis-hastanesi-meclis-gundeminde-

Darıca Diş Hastanesi, Meclis gündeminde

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Darıca Diş Hastanesi ile ilgili iddiaları TBMM gündemine taşıdı. Türkkan, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na hastane ile ilgili soru önergesi verdi.

-darica-belediyesinde-kanser-semineri

Darıca Belediyesi’nde kanser semineri

Darıca Belediyesi personeline düzenlenen eğitim seminerleri belirli periyotlarla devam ediyor.

sigarayi-birakmaya-davet

Sigarayı bırakmaya davet

Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde sigaranın zararları konulu eğitim düzenlendi.

farabide-seminerler-devam-ediyor

Farabi'de seminerler devam ediyor

Darıca Farabi Devlet Hastanesinde ayda bir düzenlenen Çocuk Gelişimi Halk Seminerlerinin biri daha Farabi Hastanesi Konferans salonunda gerçekleşti.Eğitime çok sayıda anne baba ve personel katıldı