Kocaeli Büyükşehir destek
BY Yıldıray

Yeni eğitim dönemi görüşüldü

04 Eylül 2019 Çarşamba 21:02
yeni-egitim-donemi-gorusuldu

2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Güvenliği Değerlendirme Toplantısı, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Karamürsel Alp Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Aksoy’un yanı sıra, Vali Yardımcıları Dursun Balaban ve Osman Ekşi,  İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, daire müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldı.

Vali  Hüseyin Aksoy yaptığı konuşmada;“Okullarımızın güvenliği konulu toplantımızı yapmak üzere bir aradayız. Yeni Eğitim-Öğretim Yılı başlarken mevcut almış olduğumuz tedbirler ve varsa alınması gereken tedbirler neler onları istişare edeceğiz. İlgili birimlerimiz yapmış oldukları çalışmaları bizlerle paylaşacak. Sonrasında öneri, eleştiri varsa onları da alıp toplantımızı tamamlayacağız”dedi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünün yaptığı sunumların ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy, toplantıya katılanların önerileri ve taleplerini dinledi.Haber okunma sayısı: 349

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER