Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Gebze'nin Mahallelerinde Ramazan Şenliği Var

Gebze Belediyesi tarafından her akşam bir mahallede gerçekleştirilen ‘Mahallemde Ramazan Şenliği Var’ etkinliklerine katılan çocukları yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, çocuklara ve ailelere iyi eğlenceler diledi

Gebze'nin Mahallelerinde Ramazan Şenliği Var
20 Mart 2024 - 14:19
Mahallemde Ramazan Şenliği Var programına aileleriyle birlikte katılan çocuklar, hem Ramazan ayının güzelliklerini paylaşıyor hem de eğleniyor. Gebze Belediyesi Ramazan ayı boyunca 7’den 70’e tüm Gebzelilerin istifade edebileceği birbirinden farklı programlar ile ramazan ayı ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Düzenlenen, “Mahallemde Ramazan Şenliği Var” programı ile her gün farklı bir okulda çocuklar ile buluşan Gebze Belediyesi, Karagöz ve Hacivat gösterisinden balon dağıtımına kadar birçok etkinlikleri çocukların gönlünü fethediyor.

BAŞKAN AMCALARI YALNIZ BIRAKMADI
Ramazan şenliğine konuk olan Gebzeli çocukları ve ailelerini yalnız bırakmayan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Köşklüçeşme Mahallesi’nde düzenlenen programda çocuklarla birlikte gösterileri izledi. Aileleriyle birlikte şenliğe konuk olan çocuklara iyi eğlenceler dileyen Başkan Büyükgöz, “Mahallemde Ramazan Şenliği Var etkinliğimizde kıymetli yavrularımızın heyecanını ve neşesini paylaştık. Rabbim ailelerinizle birlikte sağlık ve sıhhat içerisinde Ramazan bayramına erişmeyi nasip etsin inşallah. Ramazan ayımız mübarek olsun” dedi. 

HER AKŞAM FARKLI BİR MAHALLEDE
Ramazan ayı boyunca 17 farklı okulda gerçekleşecek olan Mahallemde Ramazan Şenliği Var programı takvimi ise şu şekilde; “20 Mart Çarşamba Günü İstasyon Bilim Sanat Merkezi Önü, 21 Mart Perşembe Günü Pelitli Köyü - Molla Fenari Köyü ve Cumaköy, 22 Mart Cuma Günü İlker Ağçay İlköğretim Okulu, 23 Mart Cumartesi Günü Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu, 25 Mart Pazartesi Günü; Alpararslan İlkokulu, 26 Mart Yavuz Selim Günü İlkokulu, 27 Mart Çarşamba Günü  Bilgi İlkokulu, 28 Mart Perşembe Günü Tavşanlı- Muallimköy, 29 Mart Cuma Günü Ulus Mahallesi Klavuz Gençlik Arkası Otopark, 02 Nisan Salı Günü Ertuğrul Gazi İlkokulu, 03 Nisan Çarşamba Günü Fevzi Çakmak İlkokulu, 04 Nisan Perşembe Günü Dumlupınar İmam Hatip, 05 Nisan Cuma Günü Sultan Ayhan İlkokulu, 06 Nisan Cumartesi Günü Hürriyet İlk-Ortaokulu Bahçesi, 07 Nisan Pazar Günü Kroman Çelik İlkokulu Bahçesi.”

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum