Orhan Kılıç

Bahçeşehir Koleji’nden en anlamlı bağış

11 Ocak 2018 Perşembe 08:11
bahcesehir-kolejinden-en-anlamli-bagis

Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü, Okul Aile Birliği Yönetimiyle birlikte anlamlı bir projenin altına imza atarak Darıca’da bulunan 60. Yıl Ortaokulu’nda bir kütüphane açtı.

Kütüphaneye 60. Yıl Ortaokulu mezunlarından Şehit Edip Zengin’in ismi verildi. Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü öğrencilerinin kitaplarla katkıda bulundukları kütüphanenin açılışı dün gerçekleştirilen törenle yapıldı. 

 

ŞEHİDİMİZİN ADI VERİLDİ

Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü ve Okul Aile Birliği Yönetimi tarafından Darıca 60. Yıl Ortaokulu’na yaptırılan Şehit Edip Zengin Kütüphanesi’nin dün yapılan açılış törenine; Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü Müdürü Çiler Sevinç ve Okul Aile Birliği Yönetimi katıldı. 60. Yıl Ortaokulu Müdürü Fatih Batmaz ve öğretmenlerinin ev sahipliği yaptığı törende, konuşan Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ, Bahçeşehir Koleji Darıca Kampüsü öğrencilerinin sosyal sorumluluk projelerinden biri olan “Kitap Kumbarası’’ kampanyasının hayata geçirilmesinin mutluluğunu yaşadığını belirtti ve okuma alışkanlığının önemine değindi. 

Açılışa katılan Darıca Kaymakamı Ömer Karaman ise  kendisini kaleme aldığı kitapları kütüphaneye bağışlarken, kütüphanenin açılışında emeği geçen okul yönetimi, okul aile birliği yönetimi, öğrenci ve velilerine gösterdikleri duyarlılık için teşekkür etti.

 Haber okunma sayısı: 665

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER