Orhan Kılıç

Faciaya ramak kala

05 Ocak 2018 Cuma 11:59
faciaya-ramak-kala

ÖZEL HABER - Gebze'de kendiliğinden hareket eden park halindeki TIR Kamyonu, yolun 3-4 metre aşağısındaki bir siteye ait otoparka düşmek üzereyken son anda durdu.

Gebze Barış Mahallesi, 1493/2 Sokakta park halindeki içerisinde sürücüsü olmayan 34 DA. 3735 Plakalı TIR, bir anda hareket etti. Yaklaşık olarak 5-10 metre sürücüsüz olarak ilerleyen TIR Kamyonu, daha sonra sokağın yaklaşık olarak 4 metre aşağısında bulunan bir sitenin otoparkına düşmek üzereyken son anda durdu.

Sitenin etrafını çevreleyen demir korkulukları da kırdıktan sonra aşağıda bulunan bir otomobilin üstüne düşmek üzereyken ancak durabilen TIR Kamyonu site sakinlerinin yüreğini ağızlarına getirdi.

Dün öğle saatlerine yakın bir zamanda meydana gelen kazanın ardından konuşan bazı site sakinleri, ‘’ Araçlarımızı park ettiğimiz ve evlerimizin giriş kapısının bulunduğu sitemize ait alan, yolun 3-4 metre aşağısında yer alıyor. Her an bir yoldan geçmekte olan bir aracın başımıza düşeceği korkusunu yaşıyoruz. Bu TIR Kamyonu sabah veya akşam saatlerinde buraya düşmüş olsaydı park halindeki onlarca araç kullanılamaz hale gelebilirdi. Üstelik, otopark alanımız boş olduğu saatlerde bazen çocuklarımız burada top oynuyor, hepimizi Allah korudu’’ şeklinde tepkilerini dile getirdiler.Haber okunma sayısı: 1410

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER