Orhan Kılıç

Tarhan, kararını verdi

03 Mayıs 2018 Perşembe 23:48
tarhan-kararini-verdi

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, bugün yaptığı açıklamada, ''Laik demokratik Cumhuriyeti yeniden tesis etmek, Tek Adam rejimine DUR demek, Emeğin ve Emekçinin Başkenti Kocaeli halkının sesi olmak için Milletvekili A. Adayı oluyorum.'' dedi

 Tahsin Tarhan sosoyal medya hesabından duyurduğu aday adaylığı için şu sözlere yer verdi; ''

Bugün, ülkemizde halen OHAL var ve biz tüm yasaklarla, hukuksuzluklarla, demokrasinin askıda olduğu bir süreçte baskın seçime gidiyoruz.

Ülkemizin içinde bulunduğu özellikle ekonomik olumsuzluklar, 24 Haziran'da bir erken seçim yapmayı kaçınılmaz hale getirmiştir. 

Mevcut iktidar, 24 Haziran seçimi ile yalnızca parlamenter demokrasinin damarlarını kesmekle kalmayacak, çökmekte olan ekonomiyi diktaları ile yönetmeye başlayacak.

AKP iktidarı çöküyor, çökerken Türkiye’yi de bataklığa sürüklüyor. 24 Haziran, laik demokratik Cumhuriyet için, özgürlük ve haklar için son çıkış kapısıdır.Milletvekili seçildiğim günden bugüne kadar, evrensel hukuku ve ileri demokrasiyi savunan Cumhuriyet Halk Partisi neferi olarak canla başla mücadele ettim, etmeye de devam edeceğim. Üyesi olduğum Sanayi Komisyonundan 516 yasa çıkartmakla birlikte, Meclis ayağında da onlarca, önerge, kanun teklifi ve sorularla vatandaşımızın sorunlarına değindim.

Laik demokratik Cumhuriyeti yeniden tesis etmek, Tek Adam rejimine DUR demek, Emeğin ve Emekçinin Başkenti Kocaeli halkının sesi olmak için Milletvekili A. Adayı oluyorum.'' dediHaber okunma sayısı: 925

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ