Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi

MÜSİAD Gebze’de KOSGEB konuşuldu

13 Eylül 2018 Perşembe 17:05
musiad-gebzede-kosgeb-konusuldu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Gebze, KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci’nin konuşmacı olarak katıldığı “KOSGEB Destekleri” konulu kahvaltı programı üyelerinin yoğun katılımıyla beraber şube hizmet binasında gerçekleştirdi.

KOSGEB’e sunulan projelerin ve çalışmaların geri dönüşleri, KOSGEB’den alınabilecek destekler, KOSGEB’in yeni kurum ve kuruluşlara yapmış olduğu tecrübe ve maddi destek içerikleri, KOSGEB eğitimleri ve personel desteklerine değinilen kahvaltıda üyelerin de soruları üzerine soru-cevap kısımlı bir bölüm de gerçekleşti.

Bu kapsamda soruları cevaplayan ve belirli konulara açıklık getirmeye çalışan KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci, “KOSGEB olarak Gebze’de yapılanmamızı güçlendiriyoruz. Bununla beraber KOSGEB destekleri için projelerini bizlere sunan ve bizden destek bekleyen girişimcilerimize en iyi eğitimi ve hizmeti vermek için ciddi bir çalışma içerisindeyiz. 

Eğitimler kapsamında girişimcilerimizin her konuda aydınlanması ve girişimcilik adına akıllarında oluşabilecek soru işaretlerine engel olmaya çalışacağız.

Bizim için siz işadamlarıyla bu tarz ortamlarda buluşabilmek çok güzel. KOSGEB olarak elimizden geldiğince girişimcilerimizi ve işadamlarımızı aydınlatmaya çalışacağız. Bizleri davet ettikleri için ayrıca MÜSİAD Gebze Şubesine ve MÜSİAD Gebze Başkanı Nihat Yıldırım’a teşekkür ediyorum.” dedi. Programın sonunda MÜSİAD Gebze Başkanı Nihat Yıldırım, KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan Demirci ile yeni üyelerin üyelik kartlarını takdim etti ve günün anlam ve önemine binaen fotoğraf çekildi.

 Haber okunma sayısı: 426

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ