19 MAYIS KUTLAMASI

Darıca'ya fuar alanı yapılacak!

10 Ekim 2018 Çarşamba 09:13
daricaya-fuar-alani-yapilacak

Darıca Askeri Alanı'nın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne devredilmesinden sonra bu alana yapılacak çalışmalar yavaş yavaş şekilleniyor. Büyükşehir Belediyesi, Darıca'ya bir fuar alanı yapmak için kolları sıvadı.

Darıca Askeri Alanı'nın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne devredilmesinden sonra bu alana yapılacak çalışmalar yavaş yavaş şekilleniyor. Darıca Askeri Alanında belirlenen bir kısım yere barınak ve fuar, piknik ve eğlence alanı olarak düzenlenmesi olacak. Madde perşembe günü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclisinden geçerse, ilçemiz yeni bir piknik, eğlence alanına kavuşacak. Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi perşembe günü saat 15.00’de yapılacak. Leyla Atakan Kültür Merkezi Şefik Postaloğlu Salonu’nda gerçekleşecek olan meclise Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu başkanlık yapacak. Mecliste 87 gündem maddesi görüşülecek.  

 

İHALE YAPILACAK

Öte yandan Milli Savunma Bakanlığı’ndan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne yeşil alan yapılması için devredilen Darıca Askeri Kışla için ihale yapılacağını duyuruldu. Büyükşehir tarafından yapılan ihale duyurusunda Askeri alanın etrafının tel çitle çevrilmesi için ihaleye çıkılacağı belirtildi. 22 Ekim Pazaetesi günü saat 11.00’da yapılacak ihale Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü binasında gerçekleşecek. 8050 m² kafes tel yapılması işi ihalesi için ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.Haber okunma sayısı: 627

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ