Gebze Belediyesi
Akıncılar güvenlik

Darıca’ya gelen Tazeoğlu’na yoğun ilgi

19 Aralık 2017 Salı 10:47

Sevilen şair-yazar Kahraman Tazeoğlu, kitap günleri kapsamında Darıca Park AVM’de okurlarıyla buluştu. Tazeoğlu’na sevenleri yoğun ilgi gösterdi.

Ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu, Darıca Park AVM’de kitap günleri kapsamında buluştu. Ünlü yazara kitap imzalatmak isteyen sevenleri alışveriş merkezinde uzun kuyruklar oluşturdu. Tazeoğlu etkinlikte sevenlerinin yoğun ilgisi ile kitaplarını imzaladı. Darıca’da kitaba büyük ilginin olduğunu belirten Ünlü Yazar Kahraman Tazeoğlu, “Okurlarımızı dikkat etmeleri geren bir husus konusunda uyarıyorum. Biz yazarların en büyük problemlerinden birisi de korsan kitap.
 

İLGİDEN MEMNUNUM

Darıcalıların korsan kitap konusunda bilinçlerini arzu ediyorum. Çünkü bir yazarın gittiği yerde korsan kitap ile karşılaşması çok üzücü. Bu üzüntüm dışında Darıca’da böyle bir ilgi olması beni mutlu ediyor. Buradaki ilgiden çok memnunum.” dedi. Kitap Günleri kapsamında düzenlenen etkinlikte Kahraman Tazeoğlu yoğun ilgi gördü. Hayranları Tazeoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

 Haber okunma sayısı: 1073

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER