Dal Lunapark, ödüllere doymuyor!

27 Aralık 2016 Salı 08:45
dal-lunapark-odullere-doymuyor

Darıca GB eski Başkanı Özcan Dal’ın sahibi olduğu Dal Lunapark, ödüle doymuyor. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Shining Star Awards 2016 - Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri’nde 2 ödül Dal Lunapark’ın oldu.

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen “Shining Star Awards Eğlence-Rekreasyon Ödülleri Gala Gecesi” düzenlendi. Crowne Plaza Florya’da düzenlenen yarışmanın başvuru sürecinde 4 kategoride 137 aday başvurdu. Toplam 25 proje ödüllendirildi. Gala gecesine katılan önemli isimler arasında Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, İnebolu Belediyesi Başkanı Engin Uzuner, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de yer aldı. Başarılı projeler ödüllerine kavuşurken keman resitali ve Anadolu Ateşi Dans Grubu’nun büyüleyici performansı gala gecesine katılan misafirlere keyifli anlar yaşattı. 

 

GEBZE’Yİ GURURLANDIRDI 

Gebze merkezli Dal Lunapark törende, Kurtköy Via Port Eğlence Alanı  ve kendi tasarımı olan Alpine Coaster’la ödül alarak göğsümüzü kabarttı. Tören de En Başarılı Lunapark Eğlence Alanı ödülünü Dal Lunapark kurucusu Özcan Dal’ın oğlu yönetim kurulu başkan yardımcısı Mustafa Dal aldı. En başarılı Yeni Ürün kategorisinde ise Alpine Coaster oyuncağı ile ödüle layık görülen Dal Lunapark’ın bu ödülünü de yine Özcan Dal’ın kızı ve aynı zamanda Dal Lunapark Yönetim Kurulu Üyesi ve Dış İlişkiler Sorumlusu Nihan Dal aldı.  

ÖZCAN DAL: BU BAŞARI TÜM EKİBİMİZİN 

Ödül törenini ve kazanılan başarıyı gazetemize değerlendiren Dal Lunapark Yönetim Kurulu Başkanı, işadamı Özcan Dal, “ Çok uzun soluklu çalışıyoruz. Hem iç piyasa hem de dış ülkelere oyuncuk yapıyoruz. Sürekli gelişmek ve tasarımlarımızı arttırmak durumundayız. Alınan bu ödüller bizi daha iyiyi yapmaya zorluyor. Bizi ödüllere layık görenlere teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızın karşılığına verilmiş en güzel ve en anlamlı destek olarak değerlendiriyorum. Bu ödül fabrika da montajcısından, ürünlerimizi taşıyan şoförümüze kadar herkesin ortak ödülüdür. Başta çocuklarım olmak üzere tüm çalışanlarımızı tebrik ediyorum.” Dedi.  

 

ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI 

Organizatör Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan’da yaptığı açıklamada,  ülke ekonomisindeki payını yükseltmek için öncelikle sektörü öne çıkarmak gerektiğinin altını çizerek: "Eğlence-rekreasyon sektöründeki potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek üzere çıktığımız yolun 5.yılında ATRAX Fuarı'nda bir kez daha birlikteyiz. ATRAX olarak sektörü uluslararası düzeyde kucaklıyor, sektörün gelişimini yakından takip ediyor ve paydaşlarımıza yeni fırsatlar yaratmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki süreçte de her yıl gelişme ve yeniliklerle karşınıza çıkmayı hedefliyoruz. " şeklinde görüşlerini belirtti.

Haberin etiketleri:

Dal Lunapark, ödüllere doymuyor!


Haber okunma sayısı: 2248

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER