Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Gönülden Gönüle ile hane ziyaretleri devam ediyor

Vali Seddar Yavuz’un örnek projelerinden biri olan Gönülden Gönüle ile ilimizde dezavantajlı yaşayan yaşlı, engelli, yetim, öksüz, ihtiyaç sahibi hanelerle Şehit aileleri ve Gazilerimiz ziyaret edilmeye devam ediyor. 

Gönülden Gönüle ile hane ziyaretleri devam ediyor
07 Haziran 2024 - 17:44 - Güncelleme: 10 Haziran 2024 - 12:39
Kimsesizlerin kimi olmak ve Devletin sıcak yüzünü yansıtmak amacıyla gerçekleştirilen örnek projede Kocaeli Valiliği koordinasyonunda gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Gölcük, Kandıra, İzmit, Gebze ve Çayırova ilçelerinde ailelerle hemhal olundu, dertleri dinlendi.

50 Haneyle Hemhal Olundu

Vali Yardımcıları; Ekrem Çalık, Ertuğ Şevket Aksoy, Abdul Rauf Ulusoy, Mustafa Ayhan ve Şenol Kaya ziyaret ettikleri ilçelerde ikamet eden 50 ailenin ihtiyaç durumlarını yerinde inceledi, yapılması gerekenler noktasından ilgili birimlerin bilgilendirileceğini ve ne gerekiyorsa yapılacağını ifade etti.

Ziyaretlerden dolayı memnun olduklarını ifade eden ve hayır dualarında bulunan aileler Vali Yardımcılarına teşekkür ederek projenin öncüsü Vali Seddar Yavuz’a selamlarını ilettiler.

Vali Yardımcıları, ziyaretleri sırasında karşılaştıkları mahalle sakinleriyle de hasbihal ettiler, çocuklara  hediyeler vererek onları sevindirdiler.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum