Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Vali Yavuz, halk gününde vatandaşların sorunlarını dinledi

Vatandaşların talep, istek ve şikayetlerinin dinlenerek mümkün olan çözümlerin üretilmesi adına düzenli olarak yapılan ‘’Halk Günü’’ buluşması Makam toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Vali Yavuz, halk gününde vatandaşların sorunlarını dinledi
28 Kasım 2023 - 14:17 - Güncelleme: 29 Kasım 2023 - 12:40
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşların sorunlarının birebir dinlenilmesi ve çözüm bulunması noktasındaki talimatları gereği düzenlenmekte olan Halk Günü toplantısı bugün yine Vali Seddar Yavuz tarafından düzenlendi.
Her zaman halkla iç içe olunması gerektiğini vurgulayan ve Valilik Makamının herkese açık olduğunu belirten Vali Seddar Yavuz, “Halk Günü” buluşmasında:“Devletimiz her daim sizin yanınızda, Devletinize ve onu yönetenlere güvenin, endişe etmeyin. Burada bulunan bütün kurum müdürlerimiz, sizin sorunlarınızı çözmek için var gücüyle çalışacaklar, sorunlarınıza çözüm üretecekler.” dedi.
Vali Seddar Yavuz Halk Günü buluşmasına gelen vatandaşlar tarafından kendisine iletilen sorun, şikâyet ve talepleri tek tek dinleyerek not aldı ve iletilen taleplerin çözümü için gerekli işlemlerin yapılması noktasında toplantıda hazır bulunan ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.
Halk Günü Toplantısının yanı sıra kendisini ziyarete gelen, talep ve şikayetlerini ileten vatandaşları da zaman zaman Valilik Makamında ağırlayan Vali Yavuz, bu çerçevede 13 kişiyle görüşerek onları dinleyip dertlerine derman oldu. Halk Gününe anne ve babasıyla birlikte gelen çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Yavuz, onlara hediyeler vererek sevindirdi.  
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum