Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Prof. Dr. Canan Dağdeviren'den İzmit'e Övgü Dolu Paylaşım

Bilim insanı Prof. Dr. Canan Dağdeviren, İzmit Belediyesi tarafından kente kazandırılan ve adını taşıyan Canan Dağdeviren Çınar Çocuk Evi’nin açılışı sonrası sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla duygularını dile getirdi. 

Prof. Dr. Canan Dağdeviren'den İzmit'e Övgü Dolu Paylaşım
08 Haziran 2024 - 11:03 - Güncelleme: 10 Haziran 2024 - 12:39
Dağdeviren, açılıştan bir fotoğraf eşliğinde yaptığı paylaşımda, "Artık bir anaokulum da var. İzmit Belediye Başkanı, Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibinin İzmit’e kazandırdığı bu güzel okulun ismini taşımak muazzam bir duygu; emeği geçen herkese candan teşekkür ederim," ifadelerini kullanarak, İzmit Belediyesi’ne ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 "Mutluluğumu Daha da Arttırdı"
Açılışta çocuklarla ve öğretmenlerle buluşmanın kendisi için çok özel bir an olduğunu belirten Dağdeviren, "Canım öğrencilerle sohbet etmek, değerli öğretmenler ile tanışmak, fırsat eşitliği yaratılıp özenle öğrenci seçimi yapıldığını bizzat Fatma Hanım’dan dinlemek mutluluğumu daha da arttırdı," sözleriyle duygularını paylaştı.

Geleceğe Umutla Bakış
Dağdeviren, paylaşımının sonunda "Nice Cananların ve Canların yetişmesi dileğimle," diyerek, gelecekte daha birçok başarılı öğrencinin yetişmesini temenni etti. Bu anlamlı paylaşım, sosyal medyada büyük beğeni topladı ve pek çok  kişi tarafından paylaşıldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum