Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Köşker:Marka Kent Gebze hayalimizde ısrarcıyız!

Gebze Belediye Başkan aday adayı Adnan Köşker seçim çalışmalarına Hacı Halil mahallesinde devam etti.

Köşker:Marka Kent Gebze hayalimizde ısrarcıyız!
07 Aralık 2023 - 11:50
Gebze’nin merkez mahalllerinden olan Hacı Halil’de çocuk, esnaf, genci-yaşlısı her kesimden Gebzelilerle sohbet eden Köşker, yeni dönemde de vatandaşlardan AK Parti’ye destek istedi.

Gebzeli hemşerilerinin gösterdiği yakın ilgi ve alakadan bir hayli memnun kalan Köşker, “2009 yılında teşkilatımızın ve halkımızın bize tevdi ettiği Gebze Belediye Başkanlığı göreviyle 10 yıl şehrimize hizmet etmekten kıvanç ve onur duyduk. Yine değerli halkımızın talepleriyle bu göreve bir kez daha talip olmaktan bahtiyarlık duyduğumu ifade etmek istiyorum. 500 bine yaklaşan nüfusu, dünya çapında bilinen sanayi kenti unvanı, tarih ve turizm potansiyeli yüksek Gebze’mizi marka şehir haline getirme hayalimizde ısrarcıyız. İlk gün yola çıktığımızda söylediğimiz gibi Gebze dünya çapında marka kent olacak. Geçmişte de söylediğimiz gibi Gebze halkını mutlu etmek de en büyük projemiz olacaktır.”dedi.

GEBZE’DE DEĞİŞiMİ BAŞLATTIK
Belediye başkanlığı dönemimizde irili ufaklı yüzlerce projemizle Gebze’de değişimi başlattık. Görev süremizde sadede seçim beyannamesine bağlı kalmadık, beyannamede yer almayan ancak ihtiyaçlara göre yapılması onlarca projeyi de hayata geçirdik. Vatandaşlarımızdan gelen talepler karşısında hiç bir zaman ‘Bu bizim işimiz değil’ demedik, çözüm noktasında yardımcı olmaya bıraktık. Bugün Gebze’nin her noktasında vatandaşımızın güler yüzüyle karşılanmak gönüllere dokunan işlere imza attığımız içindir. Türkiye’nin 2023 vizyonuna eserlerimizle katkı sunarken, yeni hayallerimiz Türkiye Yüzyılı’na yakışır şekilde vücut bulacaktır. İnsan odaklı siyaset anlayışımızı yerel yönetimler tecrübemizle birleştirip Gebze’de AK Parti’nin eser belediyeciliğini yeniden egemen kılacağız.”diye konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum