Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kale Okulları ile meslekte bir adım öne geç!

Günümüzde nitelikli iş gücüne duyulan ihtiyacın artması ve bu konuda ülkemizde yeterli sayıda eleman olmaması, meslek liselerine duyulan ihtiyacı giderek arttırıyor. Bu bilinçle yatırımlarına devam eden Kale Okulları, yetiştirdiği öğrencilerle istihdama büyük katkı sağlıyor.

Kale Okulları ile meslekte bir adım öne geç!
12 Mayıs 2021 - 11:39
Teknik meslek liseleri ülkemizde önem kazanırken, bu yönde Türkiye’nin bir çok şehrinde yatırımlarına devam eden Kale Okulları, özel meslek liseleriyle fark yaratıyor. Devletimizin bu konuda verdiği teşvikler meslek liselerine duyulan ilgiyi arttırırken, eğitim ve öğretim yıllarında bir meslekte uzmanlaşan öğrenciler, mezun olduklarında normal liselerde okuyan öğrencilere göre daha kolay iş imkanı elde ediyor.

GELECEĞİN TEKNOLOJİSİNE YÖN VERİYOR
Kale Okulları birçok meslek lisesiyle Türkiye’de istihdama, iş gücüne büyük katkı sağlıyor. Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak; mühendis yetiştirmeye odaklı “yeni nesil eğitim” anlayışıyla Türkiye’de eğitim sektörüne yeni bir bakış kazandırdıklarını belirterek; “Amacımız ülkemizin ihtiyacı olan nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak ve öğrencilerimize bu anlamda en iyi eğitimi sunmaktır.  Teknoloji odaklı eğitime yönelik algıyı yeniden inşa ederek, yenilikçi eğitim modellerinin yanı sıra üniversiteye hazırlık aşamasında da öğrencilerimize destek sağlıyoruz. Geleceğin teknolojisine yön veren güncel eğitim modelleriyle Türkiye’nin mühendis adaylarını, nitelikli iş gücünü yetiştiriyoruz. Kale Okulları olarak Türk Eğitimi’ne katkılarımız ve yatırımlarımız devam edecek” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum