Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Büyükakın açıkladı: 21 kilometrelik Gebze-Darıca-Tuzla Sahil Yolu projesini hayata geçireceğiz!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, 21 kilometrelik Gebze-Darıca-Tuzla Sahil Yolu projesinin bir köprülü kavşak, 5 köprü, 30 hemzemin geçitten oluşacağını, Çayırova Otoyol Bağlantı Projesi’nin ilçeye girişi kolaylaştıracağını açıkladı.

Büyükakın açıkladı: 21 kilometrelik Gebze-Darıca-Tuzla Sahil Yolu projesini hayata geçireceğiz!
18 Şubat 2024 - 14:50
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze, Darıca ve Çayırova’da ulaşım ile ilgili projeler hakkında açıklamada bulundu. Büyükakın, “Gebze-Darıca-Tuzla Sahil Yolu projesi 21 kilometrelik bir yol. Bir köprülü kavşak, 5 köprü, 30 hemzemin kavşaktan oluşacak. Çayırova Otoyol Bağlantı Projesi yapılacak. Çayırova’ya girmeyi kolaylaştıracağız.
Kuzey Marmara otoyolunu TEM ve Gebze’ye bağlayan bağlantı yolu projesinin sadece kamulaştırması en az 3 milyar lira. Biz geçtiğimiz dönem inanılmaz emek verdik. Gebze Belediye Başkanımız Zinnur Büyükgöz ile inanılmaz bir emek vererek imar uygulamaları yapıldı. Kamulaştırmaya ihtiyaç kalmadı. 4 köprülü kavşak, 24 köprü, 13 hemzemin kavşak, 40 kilometre yol olacak. İnanılmaz bir proje. Ulaştırma Bakanlığı’na arz ettik. Bu Kocaeli’nin işi bir iktidarın ya da siyasi partinin değil.” dedi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum