Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Yangında 5 kişi itfaiye tarafından kurtarıldı

GÖRÜNTÜLÜ HABER - Darıca'da 3 katlı bir binada meydana gelen yangında içeride mahsur kalan 5 kişi itfaiyenin yangın sepeti ile tahliye edildiler.

Yangında 5 kişi itfaiye tarafından kurtarıldı
22 Mayıs 2020 - 09:41 - Güncelleme: 22 Mayıs 2020 - 13:01Darıca Bağlarbaşı Mahallesi, Gazenfer Sokak No:5 adresindeki bu sabaha karşı bir apartmanın 3. katında çıkan yangında içeride mahsur kalan ve aralarında çocuklarında bulunduğu 5 kişi olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından sepetli yangın merdiveni ile tahliye edildiler.
Sabah saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında, alevler kısa sürede 3. kat dairesini sararken, bu sırada binanın çatı kısmına kaçarak yardım bekleyen 5 kişi kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin uzattığı sepetli yangın merdiveni ile kurtarılarak olayb yerinde beklemekte olan 112 Acil Servis Ambulanslarına bindirilerek tedavileri için hastaneye kaşldırıldılar.
Gebze ve Darıca'dan 5 itfaiye aracının müdahale ettiği yangında, 3 adet 112 Acil Servis Ambulansı da hazır bulundu. 
Çıkan yangında her hangi bir can kaybı yaşanmazken, itfaiye tarafından tahliye edilen 5 kişinin de sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
Söndürme çalışmalarının tamamlanmasının ardından
 itfaiye ekipleri yangınla ilgili düzenledikleri raporun ardından olay yerinden ayrıldılar

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum