Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Vali Yavuz, Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret etti

2004 yılının Ramazan ayında gönül almak amacıyla çıktıkları ve 17 yıldır devam ettirdikleri bu yolda Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, vatandaşımızla gönül bahçesinde buluşmaya devam ediyor.

Vali Yavuz, Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret etti
02 Mayıs 2021 - 12:15 - Güncelleme: 02 Mayıs 2021 - 14:27
“Gönülden Gönüle” projesinin Ramazan ayı ziyaretleri kapsamında dün Gebze hanelere misafir olan Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, Mübarek Ramazan ayının bereketini ulaştırarak dua almaya devam ettiler. 
Her şeyin, her görevin emanet olduğunu bilen ve bu görev anlayışıyla hizmet eden Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, bu anlayış ve görev şuuruyla yaptıkları hane ziyaretlerinde ilk ziyaretlerini Şehit ailelerimize gerçekleştirdiler. 
Gebze ilçemizin farklı mahallelerinde ikamet eden Şehitlerimiz; Jandarma Er Kadir Kasa, Er Gökhan Dağbay ve Er Soner Tokmak’ın emanetlerinin hal ve hatırlarını soran Yavuz Çifti: “Kutsal değerleri için fedakârlıklarda bulunan şehitlerimizin emanetleri ile böylesine mübarek bir ayda   bir arada olmak, bizim için bir onurdur. İsteklerinizin başımızın üstünde yeri var.” diyerek, Mübarek Ramazan ayının huzur ve sağlık içerisinde geçirilmesi temennisinde bulundular. 
Gebze'de ikamet eden Gazi Ahmet Öztürk, Kıbrıs Gazisi Engin Bozkurt, Gazi İsmail Gülal ve Gazi Mustafa Bahadır’ın hanelerine misafir olan Yavuz Çifti: “Şehit olmayı göze almış, ülkemizin medarı iftiharı, vatanseverliğin yaşayan abidelerisiniz. Başımızın üstünde yeriniz var, kapımız sizlere her zaman açıktır.” diyerek gazilerimizin ramazan aylarını tebrik ettiler. 
Yavuz Çiftinin ziyaretleri ile mutlu olan gazilerimiz ve şehit aileleri: “Ramazan ayında evimize kadar gelerek ziyarette bulundular. Unutulmadığımızı bize hissettiriyorlar. Çok teşekkür ediyoruz.” diyerek, her zaman yanlarında olup kendilerini yalnız bırakmadıkları için memnuniyetlerini belirttiler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum