Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Vali Yavuz, Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu öğretmenlerini ziyaret etti

Vali Seddar Yavuz, Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.

Vali Yavuz, Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu öğretmenlerini ziyaret etti
29 Mayıs 2024 - 17:45
Okul Müdür V. Gence Avcı tarafından karşılanan ve öğrencilerin çiçek takdiminde bulunduğu Vali Seddar Yavuz’a ziyaretlerinde Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz eşlik etti.

Vali Yavuz ve protokol üyeleri karşılama sonrası öğretmenler odasına geçtiler.

Geçtiğimiz gün Darıca Ressam Osman Hamdi Bey İlkokulu’nda yaşanan üzücü olay sebebiyle öğretmenlerle bir araya gelen Vali Yavuz yaptığı konuşmada, tüm öğretmenlere geçmiş olsun dileyip, şiddetin her türlüsüne karşı olduğunu vurgulayan bir konuşma gerçekleştirdi.

Vali Yavuz yaptığı konuşmada: “Şiddetin her türlüsüne ve şiddetin normalleştirilmesine karşıyız. Buraya hususi gelmek, sizleri ziyaret etmek istedim. Bu meydana gelen üzücü olayla ilgili olarak da hepinize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Sizlerin her daim yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. Sadece sizlere değil tüm kamu görevlilerine yönelik yapılan saldırıları, girişimleri bizim hoş görmemiz mümkün değil. Çünkü ben Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin buradaki temsilcisiyim. Süreci takip ediyorum. Daha iyi ve huzurlu eğitim ortamlarını hep beraber sağlayacağız. Derslerinizde, işlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur ve mutluluklar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ve memnuniyetlerini ileten öğretmenlerin sorularını da içtenlikle cevaplayan Vali Seddar Yavuz, şiddettin olmadığı bir dünya dileyip, öğretmenlere başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum