Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Türkkan, Darıca'da hem vatandaşlarla hem partilileriyle buluştu

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili ve Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan Darıca’da temaslarda bulundu. Gebze’de ki esnaf ve halk ziyaretlerinden sonra İYİ Partili Türkkan bu kez Darıca’nın nabzını tuttu. Türkkan Darıca İlçe Başkanlığı’nda önce partililerle bir araya geldi.

Türkkan, Darıca'da hem vatandaşlarla hem partilileriyle buluştu
16 Ekim 2020 - 12:25 - Güncelleme: 20 Ekim 2020 - 10:59

Türkkan beraberinde İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve İlçe Başkanı Hüseyin Gündüz ile İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi. Burada, “Yeni üyelerimizin de katılımıyla birlikte katılımı yüksek, yoğun bir program gerçekleştirdik.”dedi. Türkkan daha sonra partililerle birlikte Darıca sokaklarının nabzını tuttu. Vatandaşların ekonomik sıkıntılar içerisinde olduğunu ileri süren Türkkan, “Darıca’da Perşembe Pazarı ve Çınaraltı’nda vatandaşlarımız ve esnafla bir araya geldik. Ekonomik krizin etkilerini, iktidardan bıkan insanımızı, dükkanını kapatmak zorunda kalan esnafı ve vatandaşın boş kalan pazar çantasını gördük.”diye konuştu. 

EN YAŞLI ÜYEYİ UNUTMADI
İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İYİ Parti Darıca İlçe Teşkilatı'nın en yaşlı üyesi Hüseyin Orca'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Vekil Türkkan şu ifadelere yer verdi; “Darıca teşkilatımızın en yaşlı üyesi olan Hüseyin Orca’ya geçirdiği rahatsızlıktan ötürü bugün geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Misafirperverliği ve enerjisi ile bizleri ağırlayan Hüseyin amcanın ömrü sağlık, afiyet ve bereket dolu olsun.” İyi Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’a İyi Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız da eşlik etti.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum