Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

TIR Köprüde devrildi, faciadan dönüldü !

GÖRÜNTÜLÜ HABER - Çayırova TEM Otoyolu'nun üzerinde bulunan köprünün üzerinden geçen TIR, otoyola düşmek üzereyken bariyer ve korkulukların üzerinde takılı kaldı

TIR Köprüde devrildi, faciadan dönüldü !
06 Ağustos 2020 - 12:33 - Güncelleme: 06 Ağustos 2020 - 12:44


Çayırova, Şekerpınar Mevkii'nde TEM Otoyolu'nun üzerinde bulunan köprünün üzerinden geçen TIR, bariyer ve korkulukların üzerine devrildi. Köprüde asılı kalan TIR'ın, alttan geçen TEM Otoyolu'na düşmesi tehlikesine karşı otoyolun İstanbul istikameti bir süre ulaşıma kapatıldı.

Kaza saat 11.00 sıralarında, Çayırova Şekerpınar köprüsü üzerinde meydana geldi. Metin Karageyik idaresindeki 22 FM 755 plakalı TIR, köprüden geçerken sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyer ve köprünün korkuluklarının üzerine devrildi. Sürücü kazadan yaralanmadan kurtulurken, TIR köprüde asılı kaldı. TIR'ın, altta bulunan TEM Otoyolu'na düşme tehlikesine karşı TEM Otoyolu İstanbul istikameti kapatıldı. Yolda uzun araç kuyrukları oluşurken, geriden gelen araçlar D-100 Karayolu'na yönlendirdi.

Trafik ve Karayolları ekipleri bölgede önlem alırken, TIR'ın köprünün üzerinden kaldırılması için vinç çağırıldı. Yaklaşık 1 saat sonra yol tek şeritten ulaşıma açıldı. Vinç, TIR'ı kaldırmak için çalışma başlattı.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum