Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Tek hedef şampiyonluk!

Darıca GB teknik ekibi ve yönetimi sezon öncesinde geleneksel olarak her Salı günü yapmayı planladıkları basın toplantısının ilkini yeni tesislerinde yaptı.

Tek hedef şampiyonluk!
05 Eylül 2012 - 10:04

 Darıca GB teknik ekibi ve yönetimi sezon öncesinde geleneksel olarak her Salı günü yapmayı planladıkları basın toplantısının ilkini yeni tesislerinde yaptı. Başkan Halil Akbaşoğlu ve teknik ekibin toplantıda verdiği ilk mesaj ise “İyi ekibimiz ve şampiyonluk hedefine ulaşacağız. Camia olarak herkesin desteğini bekliyoruz” oldu.

 
TESİSLERDE İLK TOPLANTI
DÜŞMANI çatlatacak beş yıldızlı bir tesise kavuşan Darıca GB yeni sezon öncesinde ilk toplantısını yeni tesislerinde yaptı. Basın mensuplarını ağırlayan Darıca GB Teknik ekibine başkan Halil Akbaşoğlu’da iştirak etti. Teknik ekip kadro ve teknik konularda açıklamalar yaparken Halil Akbaşoğlu’da yönetim, bütçe ve hedefleri konusunda basın mensuplarına bilgilendirme yaptı.
 
KAYA EMRAH KONUSUNA AÇIKLIK GETİRDİ
TAKIMA alınmasıda gönderilmeside olay olan Emrah konusunda sorulan sorulara açıklık getiren Mehmet Kaya “Emrah mevkisinde kendisini ispat etmiş yetenekli bir oyuncu. Kadromuzda görmek istediğimiz ve bize katkısı olacak bir oyuncuydu. Ancak ben hiçbir oyuncuma göre oyun mantalitesi içinde olamam. Sisteme oymayan oyuncuyuda kadromda düşünemem. Emrah ile yollarımızın ayrılma noktası tamamen bu olmuştur. Emrah bizim oyun sistemimize ayak uyduramadı. Ayrılmak istedi helalleşip yollarımızı ayırdık” dedi.
 
KAYA “ART NİYETSİZ HER ELEŞTİREYE AÇIĞIZ”
SON zamanlarda bazı basın kuruluşlarının art niyetli ve hiçte tutarlı olmayan haberlerini üzüntü içerisinde takip ettiklerini belirten Teknik Direktör Mehmet Kaya “Benim duygusallık yaşayacağımı ve memleketim olan Gümüşhanespor’a kıyak yapacağım gibi iddialarda bulunup ve bunu kamuoyuna haber olarak sunan gazeteci zihniyetini nezdiniz de kınıyorum. Zamanında Erzincanspor’un başında görev yaparken hem içerde hem deplasmanda Gümüşhanespor’u yenerek takımın kümeden düşmesine sebep olan bir teknik adamım. Ben 60 yaşındayım birilerinin gazına gelme yaşını çoktan geçtim. Ayrıca bunca yıl hiçbir zaman ekmek yediğim, mesaimi harcadığım hiçbir kuruma ve camiada ihanet edecek zerre kadar düşünce içerisine girmedim. Ve basın kuruluşu mensuplarından da ahlaklı ve düzeyli bir haber anlayışı içerisinde kamuoyunu aydınlatmaları şahsım olarak en büyük temennimdir” dedi.
 
AKBAŞOĞLU “BÜTÇEMİZİ AŞMIYORUZ”
DARICA GB Kulüp başkanı Halil Akbaşoğlu “Uzun zamandır izlediğimiz bütçe politakamızla kulübümüzü örnek gösterilecek bir camia haline getirme yolunda büyük aşamalar kaydettik. Bundan sonrada bu istikrarlı politikamızı devam ettireceğiz. 8 yıldır başkanlık yaptığım kulübümüzde yönetim kurulu arkadaşlarımızla uyum içerisinde çalışıyoruz. Bize her türlü imkanı ve olanağı sağlayan yol gösteren Belediye Başkanımız Şükrü Karabacak’ın geldiğimiz noktadaki emeği çok büyüktür. Bütçemizi aşmadan bu sene oluşturduğumuz kadro ile şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyorum” dedi.