Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

"Sektörel Performans Değerlendirme" ödülleri heyecanı başladı

Bu yıl 13.’sü düzenlenen “Sektörel Performans Değerlendirme” ödül organizasyonu için başvurular alınmaya başladı. Son başvuru tarihi 11 Eylül

"Sektörel Performans Değerlendirme" ödülleri heyecanı başladı
12 Ağustos 2020 - 11:32

MARMARA bölgesinde faaliyet gösteren başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla Kocaeli Sanayi Odası tarafından bu yıl 13.’sü düzenlenen “Sektörel Performans Değerlendirme” ödül organizasyonu için başvurular alınmaya başladı. Son başvuru tarihi 11 Eylül 2020 olan organizasyona başvuru için www.sektorelperformans.org web sitesi üzerinden 2018 ve 2019 yılı değerlerinizi kapsayacak şekilde online olarak veri girişi yapmanız yeterli.

AMACI NELER?

Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonun amacı; yüksek verimlilikle çalışan, yenilikçiliğe ve çalışanların gelişimine önem veren, finansal olarak başarılı iş sonuçları elde eden, ülkemizin ekonomisine katma değer yaratan, sürdürülebilir bir gelecek için topluma katkı sağlayan sanayi kuruluşları belirlenerek, ödüllendirmek. Kriterler ise verimlilik, yenilikçilik ve markalaşma, finansal sonuçlar, dış ticaret, topluma katkı, istihdam ve çalışanların geliştirilmesi ile bilinçlendirilmesi.

NEDEN YER ALMALI?

Price Waterhouse Coopers - PwC ve Doğu Marmara Avrupa Birliği İş geliştirme Merkezi - ABİGEM işbirliği ile düzenlenen geri bildirim raporu ile karşılaştırma yapabilme imkanı, Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Organizasyonuna katılarak tanınma ve prestij imkanı, Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonunda ödül alan her firma Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı SANTEK 2021’de sektörün yıldızları bölümünde ücretsiz alan verilecek. Sektörel Performans Değerlendirme Anketine katılan her firma Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı SANTEK 2021’de metrekare fiyat üzerinden yüzde 5 indirim. Rekabet için iyileştirmesi gereken öncelikli konularınız hakkında bilgi edinme imkanı bulacak.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum