Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Şehit düştüğü saatlerde mezarı başında anıldı!

Darbe girişimi sırasında Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda görevliyken şehit düşen Darıcalı Özel Harekat polisi Edip Zengin, şehit düştüğü saat olan 23.45’te silah arkadaşları ve ailesi tarafından Nenehatun’daki mezarı başında dualarla anıldı

16 Temmuz 2021 - 02:59 - Güncelleme: 18 Temmuz 2021 - 13:44
15 Temmuz darbe girişimi sırasında Ankara’da Özel Harekat Daire Başkanlığı’nda görevliyken, düzenlenen saldırı sonucunda şehit düşen Darıcalı özel harekat polisi Edip Zengin, şehit düştüğü saat olan 23.45’te Nene Hatun Mezarlığı’ndaki kabri başında dualarla anıldı.Törene şehit polisin annesi Fatma Zengin, kardeşi Habip Zengin, amcası İbrahim Zengin, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yusuf Aydın, Darıca İlçe Emniyet Müdürü Şaheser Şen, Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Sıddık Topal ile Şehit Edip Zengin’in silah arkadaşları katıldı. Okunan duaların ardından şehit polisin kabrine çiçekler bırakıldı.

AMCA ZENGİN; ALLAHA BİR DAHA BU ACIYI YAŞATMASIN
Anma programında konuşan şehit özel harekat polisi Edip Zengin’in amcası İbrahim Zengin hüzün ve gururu bir arada yaşadıklarını söyleyerek, “Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın, Allah bir daha tekrarını göstermesin. Bu gece şu anda her ne kadar hüzünlü olsak da, hüzünlü olduğumuz kadar da gururluyuz” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum