Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Sarıtoprak; "Büyükşehir'i Gebze Bölgesi'nden kazanırız"

Darıca Belediyesi CHP Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak, CHP Genel Başkan Başdanışmanı Erdoğan Toprak ile PM Üyesi Bülent Tezcan’ı Darıca’ya davet ederek Büyükşehir’i kazanmanın yolunun Gebze Bölgesi’nden geçtiğini dile getirdi. 

Sarıtoprak; "Büyükşehir'i Gebze Bölgesi'nden kazanırız"
15 Ocak 2021 - 16:06
CHP Genel Başkan Başdanışmanı CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak ile PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’ın CHP Kocaeli İl Başkanlığı ziyaretinde Darıca Belediyesi CHP Meclis Üyesi Özkan Sarıtoprak da hazır bulundu. Gerçekleştirilen toplantılarda Özkan Sarıtoprak, CHP Genel Başkan Başdanışmanı CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak ile PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’ı Gebze Bölgesi’ne davet etti. 

BÜYÜKŞEHİR’İN YOLU 4 İLÇEDEN GEÇER
Büyükşehir’i kazanmanın yolunun 4 ilçeden geçtiğini belirten Sarıtoprak, “2019 yerel seçimlerde Türkiye genelinde güzel bir ivme yakalayarak birçok belediyeyi aldık. Kocaeli’de yıllar sonra İzmit’i kazandık, Darıca’da kazanmaya yaklaştık. Eğer Büyükşehir’i istiyorsak bunun yolu Gebze Bölgesi olarak adlandırdığımız, Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası’ndan geçiyor. Gerçekleştireceğimiz çalışmalarla batı yakasında oy oranlarımızı ikiye katlayabiliriz. Sizleri bölgemize davet ediyorum” dedi.  HP Genel Başkan Başdanışmanı Erdoğan Toprak ile PM Üyesi Bülent Tezcan, Sarıtoprak’ın davetini geri çevirmeyerek yakın zamanda Gebze Bölgesi’nde de çalışma gerçekleştireceklerinin altını çizdi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ak parti kurucu üyesi
    1 ay önce
    Hey duyduk duymadık demeyin herkez duysun 2024 Darıca nın CHP den belediye başkan adayıdır bir ak partili olarak en az 100 oy garanti sana Özkan kankam kardeşim benim yakışır bıktık ak partiden