Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ramazanoğlu, 20 yaş altı gençlere seslendi

AK Parti Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu, korona virüs nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edilen 20 yaş altı gençlere seslendi.

Ramazanoğlu, 20 yaş altı gençlere seslendi
08 Nisan 2020 - 13:32

 Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de görülen korona virüs nedeniyle alınan tedbir kararları kapsamında 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkması yasaklanmıştı. AK Parti Darıca Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu yaptığı açıklamayla Darıcalı gençlere seslendi.

 
"BANA BİR ŞEY OLMAZ DEMEYİN"
 
Gençlerin bu virüs geçene kadar evde kalmaları gerektiğini ifade eden Ramazanoğlu, "Biz gençler bu virüs karşısında yaşlılarımıza oranla daha dirençli olabiliriz. Fakat kimse bana bir şey olmaz mantığı ile hareket etmemeli. Sevdiklerimizi ve kendimizi korumamız gerekiyor. Bunun için devletimizin aldığı tedbir kararlarına uymalıyız. Alınan son kararla birlikte 20 yaş altı gençlerimizin sokağa çıkması yasaklandı. Unutmamalı ki, bu karar bizlerin ve sevdiklerimizin sağlığı için alınmış bir karardır" dedi.
 
"YİNE BULUŞACAĞIZ"
 
AK Parti Darıca Gençlik Kolları olarak her zaman gençlerle birlikte olduklarını ifade eden Ramazanoğlu, "Biz, AK Parti Darıca Gençlik Kolları olarak partimizin kurulduğu günden bu yana düzenlediğimiz proje ve etkinliklerle Darıcalı gençlerin yanında olduk. Bu süreç bitene kadar evde kalmaya devam edeceğiz. Hep birlikte alınan bu tedbirlere riayet ederek bu virüsünde üstesinden gelmeyi başaracağız. Ve bu virüsü yendiğimiz zaman yine buluşacağız, yine bir arada olacağız" ifadelerini kullandı. Ramazanoğlu ayrıca 18-20 yaş arası telefonla arayarak sohbet ettiklerini sözlerine ekledi.