Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ramazan kolisi isteyenler telefon etsin

Kocaeli Valiliği'nin organizasyonu ile maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara yardım kolileri dağıtılacak. Yardımlardan faydalanmak isteyenlerin bulundukları ilçelerdeki kaymakamlıklar ile Sosyal Yardımlaşma Vakıflarına telefonla başvurabilecekleri kaydedildi.

Ramazan kolisi isteyenler telefon etsin
12 Nisan 2021 - 19:50
Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, yayınladığı basın açıklamasında Ramazan Ayında da gönül köprüleri kurmaya devam edeceklerini söyleyerek, devletin tüm imkanları ile ekonomik yoksunluk içinde bulunan her bir ailenin ihtiyaçlarını gidermek üzere gıda kolileri ve alışveriş kartları hazırlanarak, Kaymakamlıklar ve İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakıfları
aracılığıyla dağıtımına başlandığını ifade etti. Vali Yavuz açıklamasının devamında şunları söyledi; .Yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularıyla karşıladığımız rahmet ve bereket ayı olan Ramazan Ayına  kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.
Ramazan ayında da Devletimizin tüm birimleriyle halkımızın hizmetinde olmaya,aşımızı  paylaşarak gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz.
Valiliğimizin koordinasyonunda; Organize Sanayi Bölgelerimiz, Liman İşletmelerimiz, hayırsever iş insanlarımız ve Devletimizin tüm imkanları ile ekonomik yoksunluk içinde bulunan her bir ailenin ihtiyaçlarını gidermek üzere gıda kolileri ve alışveriş kartları hazırlanarak Kaymakamlıklarımız ve İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakıflarımız
aracılığıyla dağıtımına başlanmıştır.
Yardımlardan faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi aileler İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma
Vakıflarımıza ait aşağıda numaraları belirtilen telefonları arayarak talepte bulunabilirler.
İl Valisi olarak ben, Vali Yardımcılarımız ve  Kaymakamlarımız bizzat  sahada olacak
ve bu çalışmaları takip edeceğiz.
Mübarek Ramazan ayının manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa
kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini; pandemi tedbirlerine ve alınan kararlara riayet
ederek Ramazan Bayramına hep beraber, sağlıkla kavuşmayı diliyorum.

Seddar YAVUZ
Kocaeli Valisi

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum