Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

P plaka ihalesinde 563 dosya sunuldu

Büyükşehir Belediyesinin açtığı 250 kişinin P plaka sahibi olacağı ihaleye 563 dosya sunuldu. En yüksek teklifi veren 250 katılımcı P plakanın sahibi olacak.

P plaka ihalesinde 563 dosya sunuldu
13 Ağustos 2020 - 12:54

250 adet P plaka ihalesi dün Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Muhammen bedeli 256 Bin TL olan ihale, kapalı teklif usulü ile yapılacak. İhaleye katılım oldukça yüksek olurken sabahın erken saatlerinde güvenlik önlemleriyle beraber katılımcılar kongre merkezine geldi. Burada kendileri için ayrılan alandan merkeze giriş yapan katılımcıların ateşleri ölçüldü, maskeleri olmayanlara maske verildi. Ayrıca her katılımcı içeriye girerken ellerini dezenfektan ile temizledi. Katılımcılar sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenen oturma planı ile oturdu. Polis ve güvenlik görevlilerinin hat safhada olduğu ihalenin başkanlığını Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu yaptı. Yaklaşık 600 katılımcının olduğu P plaka ihalesinde kapalı zarf usulü ile teklifler sunuldu. En yüksek teklifi veren 250 katılımcı P plakanın sahibi olacak.

GÜNDOĞDU BİLGİ VERDİ

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ihale başlamadan katılımcılara bilgi vererek “6 masa oluşturduk. Bu 6 masalarda 3 adet UKOME personeli, 3 teknik personel ve 3 avukat var. Bu arkadaşlar sizlere yardımcı olacak. Saat 17 itibariyle 563 kişi ihaleye talip oldu. 129’u şirket, 434’ü ise esnaf kardeşimizden oluşuyor. İlk aşamada 563 dosya ihale şartnamesinde istenen belgeleri kontrol edilecek. İkinci aşamada istenen belgelerden eksik olanlar size bildirilecek. Üçüncü aşamada kurul başkanı tarafından iç zarflar açılacak ve sesli olarak sizlere tebliğ edilecek. Dördüncü aşamada bu teklifler bilgisayara girilecek ve teklifler sıralamaya girecek. En yüksek teklifi veren 250 kişiyi ekranlardan görebileceksiniz. Belgelere daha sonra daha ayrıntılı bir şekilde bakacağız” dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum