Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Özel Kale Okulları eğitimdeki farkını yine ortaya koyuyor!

Özel Kale Okulları, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un yaptığı açıklama sonrasında 31 Ağustos itibarıyla eğitim öğretime başlayacak olmanın heyecanı ile öğrencileri için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Özel Kale Okulları eğitimdeki farkını yine ortaya koyuyor!
30 Temmuz 2020 - 13:03

Özel Kale Okulları, uzman yönetim kadrosu ve eğitimcileri ile yeni eğitim öğretim yılında da adından söz ettirecek.

TAM 24 KAMPÜS

Özel Kale Okulları, bulunduğu bina ve metrekare uygunluğu ile sosyal mesafeyi ön plana alarak hijyen ve temizlik koşullarını en üst noktada tutarak öğrencilerine okulların kapısını gönül rahatlığı ile açıyor. Okul, sosyal mesafeye uygun sınıfları, birebir eğitim sistemi ve rehberlik birimleri ile pandemi sürecinde tekrar öğrencileri ile buluşuyor.  İstanbul Tuzla, Kocaeli Gebze ve Sakarya olmak üzere toplam 24 kampüsü ile Doğu Marmara Bölgesi'nin eğitim konusunda en çok tercih edilen okulların başında olan Özel Kale Okulları pandemi sürecinde de tercih konusunda ilk sırada yer almayı başardı.  İkili sistem eğitimi ya da tam gün eğitimin okul koşullarından dolayı uygunluğu, her iki sistemin uygulanmasına karşı hazırlanmış olan planları ile öncelik ''sağlık'' olarak öngörüsel hazırlıklarını tamamlayıp bayram sonrasında oluşacak yoğunluğa tam kadrosu ile hazır bulunuyor.

KAYIT YOĞUNLUĞU YAŞANIYOR

Bu süreç içerisinde online eğitim ve öğrenciler için yaptığı etkinlikler ile eğitimdeki farkını bir kez daha gösteren Özel Kale Okulları'na kayıt zamanı oldukça ilgi gösteriliyor. Kayıt yoğunlundan dolayı öğrencilere ve velilere teşekkür eden Özel Kale Okulları yetkilileri, pandemi sürecinde birçok devlet okulundan okullarına  kayıt yoğunluğu oluştuğunu ve oluşan bu yoğunluğun bayram sonrasında da fazlalaşacağı için bu süreçte online kayıt yolu ile öğrencilere ve velilere yardımcı olunacağını ifade ettiler. Özel Kale Okulları yetkilileri yaptıkları açıklamada ''Sizlerde bu süreçte Özel Kale Okulları'nda okumanın ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz www.kaleokullari.com adresinden online kayıt gerçekleştirebilirsiniz'' dediler.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum