Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP'li Meclis Üyesi Ağbaba'ya durmak yok

Darıca Belediyesi MHP Meclis Üyesi Fikret Ağbaba, muhtarları ziyaret ederek, mahallerindeki sorunlara kulak verdi.

MHP'li Meclis Üyesi Ağbaba'ya durmak yok
19 Kasım 2019 - 19:03

Darıca Belediyesinin tek MHP Meclis Üyesi olan Fikret Ağbaba, İlçe Başkanı Adem Emre Aygün ve Yöneticileri ile seçmenin kendisine yüklediği sorumluluklardan kaçmayarak mahal mahalle, Cadde cadde, sokak sokak dolaşarak vatandaşın sıkıntılarını dinlemeye devam ediyor.

MHP İlçe Teşkilat Başkanı Adem Emre Aygün ve Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Demirci ile birlikte ilçenin 14 mahalle muhtarını ziyaret eden meclis Üyesi Fikret Ağbaba, muhtarların mahallelerindeki sorunlarını dinleyerek not aldı.

Ağbaba, yaptığı açıklamada, MHP Teşkilat Başkanı Adem Emre Aygün ve yönetimi ile birlikte meclis üyesi olarak vatandaşın her zaman, her saat, her dakika yanlarında olduklarını, sıkıntıların çözümü için var gücüyle çalıştıklarını ve çalışacaklarını söyleyerek, ‘’Bu anlamda da, bugün demokrasinin ilk mihenk taşı olan muhtarlarımızı dinleyerek sorunlarını not ettik. Konuyla ilgili olarak hazırlamış olduğumuz dosyayı en kısa sürede İl Başkanımız Sayın Aydın Ünlü  ile görüşerek sorunların çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunacağız’’ dedi




Günün Başlıkları