Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP Kocaeli bir gecede 15 bin kişiye ulaştı!

Geçtiğimiz ay düzenlenen MHP İl Kongresinde 4. Kez İl Başkanı Seçilen Aydın Ünlü saha çalışmalarına başladı. Ünlü; "15 bin kişiye bir gecede dokunabilen bir siyasi parti olduğumuzu herkese gösterdik." diyerek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

MHP Kocaeli bir gecede 15 bin kişiye ulaştı!
17 Ekim 2020 - 18:19

MHP İl teşkilatı önceki akşam tam kadro katılım ile sahada ile buluştu. Gerçekleştirilen saha programında açıklamala yapanHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü; “Bizler davamızı,ülkücü hareketi, liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi, Cumhur İttifakı’nı anlatmak için sahaya çıktık. 120 ekip 360 noktada bir gecede en az 15 bin kişiye dokunabilen bir siyasi hareket olduğumuzu önce ekipteki yeni arkadaşlarımıza sonra tüm Türkiye’ye gösterdik. 

“TÜRKİYE’NİN ALTYAPISININ HAZIRLAMAK İÇİN SAHADAYIZ”

Daha yeni başlıyoruz. Bizi bekleyenlere gidiyoruz. Of demeden, fakat,lakin demeden,yapmacık,göstermelik değil inanarak başarmak adına 2023 Türkiyesi’sinin alt yapısını hazırlamak adına sahalardayız. Anlamak istemeyenlere bile tek tek Neden MHP, eden Devlet Bahçeli, neden Cumhur İttifakı sorularının cevabını vererek yolumuza devam edeceğiz.

“GÖREVİMİZ ENGELLERİ AŞMAKTIR”

Arkamıza bakmadan ülkücüleri ve vatandaşımızı, milletimizi kucaklayarak, onlara Devletin sıcak yüzünü anlatacağız. Biz ülkücüyüz;görevimiz mazeret üretmek değil engelleri aşmaktır. Devletimin büyük fotoğrafını hedef alarak ona olmak adına daha çok çalışacağız. İyiki varsınız teşekkürler MHP Kocaeli teşkilatları.”


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum