Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP Gebze, Köşker'i ağırladı

AK Parti Gebze Belediye Başkan aday adayı Adnan Köşker, MHP Gebze İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Köşker, Cumhur İttifakı ortağı MHP’nin Gebze İlçe Başkanı Ali Yalsız ve yönetimiyle buluştu.

MHP Gebze, Köşker'i ağırladı
07 Aralık 2023 - 17:27
Yeniden Belediye Başkan aday adaylığıyla ilgili bilgilendirmede bulunan Köşker, Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yaptı. 15 Temmuz Hain Darbe girişimi sonrasında gelişen bir süreçte doğal bir refleks olarak kurulan Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin çimentosu olduğunu belirten Köşker, bu birlikteliğin ülkemizin gücüne güç kattığını söyledi. Köşker, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın yeni bir destan yazacağını söyledi.

TÜRKİYE YÜZYILI İÇİN EL ELE OLACAĞIZ
MHP Gebze İlçe Teşkilatı’nı ziyaretiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Adnan Köşker, “İstiklal için birlik, istikbal için dirlik, diyerek omuz omuza verdiğimiz Cumhur ittifakı ortağımız MHP Gebze İlçe Başkanlığımızı ziyarette bulundum. Sayın Ali Yalsız ve teşkilatına teşekkürlerimi iletiyorum. Türkiye Yüzyılı’nda ülkemizin geleceği için el ele çalışmaya devam ediyoruz. Cumhur İttifakı birlikteliği; içerisinde çıkar barındırmayan, güçlü Türkiye hayaliyle çalışan bir harekettir. Bu minvalde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP lGenel Başkanı Sayın Dr.Devlet Bahçeli kader birliği yaparak geleceğin Türkiye’sini inşa ediyorlar. Bize düşen de Büyük Türkiye hayalinde bir nefer olabilmektir.”diye konuştu. 

KADER ORTAKLIĞI YAPTIK
Belediye Başkanlığı döneminde diğer siyasi partilerle kurduğu ilişkiye atıfta bulunan Köşker, “10 yıllık Belediye Başkanlığı dönemimizde tüm siyasi partilerimizle Gebze’nin menfaati için hizmet ettik. Yeri geldi muhalefet partilerine hizmet sunumu yaparak onların merak ettiği soruları cevaplandırdık, yeri geldi 15 Temmuz sonrası oluşan birlik havasında kader ortağımız MHP teşkilatlarıyla çalışmalarımızı paylaştık. Genelde oluşan Yenikapı ruhunu, yerelde en güzel şekilde Gebze’de yaşattık. Genel Başkanlarımızın çıkarsız dostluğu bizleri 2018’de, 2019’da, 2023’de seçim zaferlerini yaşattı. Şimdi yine bir destanı yazmak için var gücümüzle çalışmalıyız.”şeklinde konuştu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum