Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP'den, BDP'liler için kampanya!

MHP Darıca İlçe Başkanı Erkan Azeri, yazılı bir mesaj yayımlayarak, BDP’li Milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması için Pazar günü Çınaraltı’nda imza kampanyası başlatacaklarını ifade etti.

MHP'den, BDP'liler için kampanya!
12 Eylül 2012 - 10:32

 Darıca MHP İlçe Başkanı Erkan Azeri, gönderdiği mesajda, BDP’li  Milletvekilleri’nin dokunulmazlıklarının kaldırılması için 16. Eylül. 2012 Pazar günü saat 13.00’da Darıca Çınaraltı’nda imza kampanyası düzenleyeceklerini söyledi. Azeri yaptığı açıklamada ‘’Türk Devleti’nin ve Milleti’nin geleceğine ihanet eden BDP’li  Milletvekilleri’nin dokunulmazlıkları kalksın diye İmza Kampanyası ve Basın Açıklaması yapılacaktır’’dedi.

 
AZERİ; KENDİSİNİ TÜRK HİSSEDENLER DAVETLİDİR.
MHP Darıca İlçe Başkanı Erkan Azeri, Kendisini Türk hisseden herkesin önümüzdeki Pazar günü Darıca Çınaraltı’na gelmeleri gerektiğinin altını çizerek BDP’li milletvekilleri’nin dokunulmazlıklarını kaldırmak için herkesi imza atmaya davet etti.Bilindiği üzere  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz ay, BDP’lilerle PKK’lıların kucaklaşmasının ardından bir açıklama yaparak milletvekillerinin  dokunulmazlıklarının kaldırılmasını talep etmiş ve şu açıklamayı yapmıştı; "Milletvekilerinin özü korunmak kaydıyla etnik bölücülüğe yardım eden tahrik eden Türkiye’nin bölünmesine katkı sağlayan kim varsa bunun ayırt edilmesi için anayasadaki dokunulmazlığının kaldırılması gerekmektedir. Milletvekilleri kardeşlerimize de büyük görevler düşüyor. Aralarındaki PKK’lıları ayıklamaları gerekmektedir. PKK terörünün sonu geliyor. O bakımdan siyasi iktidar kararlı olmalıdır. Açılım zırvaları ile insanları kandırmanın gereği yoktur. Açılımın üzerinden 3 yıl 20 gün geçmiştir. Bu açılım Türkiye’yi nereye götürmüştür.’’ Diyerek bütün Darıcalıları imza kampanyasına davet etti