Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MHP Darıca Kadın Kolları başkanı Gonca Arat oldu

MHP Kocaeli İl Teşkilatı daraltılmış istişare toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, il ve ilçe kadın kolları başkanları açıklandı.

MHP Darıca Kadın Kolları başkanı Gonca Arat oldu
24 Ocak 2021 - 17:07

MHP Kocaeli İl Teşkilatı, Antikkapı Restoran'da daraltılmış istişare toplantısını gerçekleştirdi. Düzenlenen toplantıda MHP Kocaeli teşkilatlarının 2020 yılında yaptığı çalışmalar değerlendirilirken, Şubat ayının çalışma programı da belirlendi. Toplantıda, il ve ilçe kadın kolları başkanları açıklandı.

ÜNLÜ BAŞKANLARI AÇIKLADI

Toplantıya  MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve kadın kollarının yöneticileri programa tam kadro katıldı. Toplantıda MHP İl Kadın Kolları ile birlikte 12 ilçe kadın kolları açıklandı. Atama ile belirlenen kadın kolları başkanlarını MHP İl Başkanı Aydın Ünlü açıkladı. 

''MÜCADELENİN İÇERİSİNDEYİZ''

Aydın Ünlü programda yaptığı konuşmada şu açıklamalarda bulundu: “MHP siyasi duruşu yüzünden uğradığı saldırılara hukuksuzca cevap vermemektedir. Malum kişiler MHP’yi peşinen hedef gösteriyor. MHP’yi bilerek birileri hedef gösteriyor. 2011’den bu yana siyasete virüs bulaşmıştır. Siyasetçiler arasındaki mücadeleler düşmanlık boyutuna ulaşmıştır. Seçilmiş Cumhurbaşkanına sözde deme cüretini gösteren sözde genel başkanların ortaya çıkması bu sebeptendir. Cumhurbaşkanına sözde demek onu seçenlere de sözde seçmen demektir. Sakıncalı üsluplarını gözden geçirmelilerdir. Özeleştiri vicdan gerektirir. MHP daima haktan ve hukuktan yana olmuştur. MHP uğradığı her saldırıya hukuk çerçevesinde cevap vermiştir. MHP demokrasi kavramını istismar edenlerin oynadığı oyunları boşa çıkarmakta tereddüt etmeyecektir. Toplumu kışkırtmaya çalışanlar ziyandadır. Ellerine hiçbir şey geçmeyecektir. Bizler 2012’de göreve geldiğimizden beri mücadelenin içerisindeyiz. Biz hiç pes etmedik. Borcumuz milletimizedir. Var olmaya, güçlü olmaya devam edeceğiz. Sıra bizde. Boynumuzu bükmeyen millete borç ödeme zamanıdır. İzmit Belediye Başkanı şunu yapmış, zillet ittifakı şunu yapmış bunlar bizi ilgilendirmiyor. Biz ne yapıyoruz? Bunu kendimize soracağız. Vatandaşın yanında olmaya devam edeceğiz. Biz vatandaşın gönlündeyiz. Verdiğimiz sözü tutacağız. MHP Kocaeli kale gibi olacak. Eksikliklerimiz varsa milletimizden özür dileriz. Kocaeli bizi izlemeye devam etsin. Büyük kurultayımıza katılım sağlayacağız. Biz kurultaya liderimize teşekkür etmeye gideceğiz. Vizyonumuzu önümüze koyduğu için liderimize teşekkür edeceğiz. Biz değerlerimizi kimseye yok saydırmayacağız. Muhalefet partileri bugünden geleceğe mektup yazsınlar. Bugün yazdıklarından dolayı 1 yıl sonra hepsi utanacaktır."

İŞTE ATAMASI YAPILAN KADIN KOLLARI BAŞKANLARI

İL KADIN KOLLARI: Yasemin Kantar

GEBZE İLÇE KADIN KOLLARI: Belgüzar Boztaş

ÇAYIROVA İLÇE KADIN KOLLARI: Meryem Boz

DARICA İLÇE KADIN KOLLARI: Gonca Arat

DİLOVASI İLÇE KADIN KOLLARI: Arefe Topçu

İZMİT İLÇE KADIN KOLLARI: Serap Aytaç

DERİNCE İLÇE KADIN KOLLARI: Birsen Arslan

KÖRFEZ İLÇE KADIN KOLLARI: Emine Babuccu

KARTEPE İLÇE KADIN KOLLARI: Dilek Güngörmez

GÖLCÜK İLÇE KADIN KOLLARI: Gülay Ozantürk

KARAMÜRSEL İLÇE KADIN KOLLARI: Yeşim Seymen

KANDIRA İLÇE KADIN KOLLARI: Yeşim Seymen

BAŞİSKELE İLÇE KADIN KOLLARI: Fatma Şentürk

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum