Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kocaeli için sağanak yağış uyarısı!

Meteoroloji, Kocaeli için sağanak yağış uyarısında bulundu. Açıklamada kent için 'parçalı çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde sağanak yağışlı' ifadeleri kullanıldı.

Kocaeli için sağanak yağış uyarısı!
04 Mayıs 2021 - 00:26
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Mevsim normallerinin 6 ila 10 derece üzerinde seyreden hava sıcaklığının, Salı günü kuzey ve iç kesimlerde azalarak mevsim normalleri civarında, diğer yerlerde mevsim normallerinin üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

YAĞIŞ GECE VE SABAH SAATLERİNDE ETKİLİ OLACAK

Marmara bölgesini uyaran Meteoroloji, “Parçalı çok bulutlu, bölgenin güney ve doğu kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor” açıklaması yaptı.

Kocaeli'de yağışın etkili olacağı kaydedilen duyuruda, kent için ‘parçalı çok bulutlu, gece ve sabah saatlerinde sağanak yağışlı’ uyarısında bulunuldu. Öte yandan kentte hava sıcaklığının en düşük 13, en yüksek ise 24 derece olacağı tahmin ediliyor.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum