Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kocaeli, bayram tatilinde 2 bin 999 ekip ve 5 bin 310 personel ile teyakkuzda

KOCAELİ Valisi Seddar Yavuz, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Gebze ilçesinde trafik denetimine katıldı. Burada alınan tedbirlerle ilgili açıklama yapan Yavuz, "Her gün 217 ekip, 82 motosikletli Şahin ve Yunus ekibi, 20’si yaya 442 personel olmak üzere bayram süresince toplam 2 bin 999 ekip, 299 araç ve 5 bin 310 personelimiz görev yapacaktır" dedi.

Kocaeli, bayram tatilinde 2 bin 999 ekip ve 5 bin 310 personel ile teyakkuzda
12 Haziran 2024 - 22:56
Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, beraberindekilerle birlikte bugün Gebze Trafik Uygulama ve Kontrol Noktası’nı ziyaret etti. Vali Yavuz burada denetimlere katılarak vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutladı. Vali Yavuz, daha sonra kontrol noktasında durdurulan araçların trafik kurallarına tam olarak uyup uymadıklarını denetleyerek, sürücülere ‘Yolun Sonu Bayram Olsun’ farkındalık kampanyası kapsamında hazırlanan broşürleri dağıtarak sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda hassas olmalarını istedi.

'5 BİN 310 PERSONEL GÖREV YAPACAKTIR'

"Her gün 217 ekip, 82 motosikletli Şahin ve Yunus ekibi, 20’si yaya 442 personel olmak üzere bayram süresince toplam 2999 ekip, 299 araç ve 5 bin 310 personelimiz görev yapacaktır" diyen Vali Yavuz, ayrıca 20 adet radarımızla ki bunların 7’si yeni nesil radar olmak üzere hız denetimlerine ağırlık vereceğiz. Özellikle daha önce trafik kazalarının yoğun olduğu yerler başta olmak üzere tüm ana arterlerde ve özellikle de şehir geçişlerinde tedbirlerimizi artıracağız. Vatandaşlarımızdan özellikle trafiğe çıkmadan önce araçlarının bakımlarını yaptırmalarını, trafik kurallarına uymalarını, emniyet kemerini mutlaka takmalarını, aşırı hızdan kaçınmalarını ve hayata bağlanmalarını istirham ediyoruz" ifadelerine yer verdi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum