Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kaya İstanbul Eğitim Zirvesi'ne katıldı

Darıca Final Okulları Genel Müdürü Murat Kaya, Artı Eğitim dergisi tarafından gerçekleştirilen İstanbul Eğitim Zirvesi’ne katıldı.

 Kaya İstanbul Eğitim Zirvesi'ne katıldı
25 Ekim 2020 - 21:41 - Güncelleme: 25 Ekim 2020 - 21:44


Eğitim dünyasında dönüşümün dinamiklerini ortaya koyan, eğitimin paydaşlarını bir araya getirerek yeni fikir ve düşüncelerin paylaşılmasını sağlayan Artı Eğitim dergisi tarafından gerçekleştirilen İstanbul Eğitim Zirvesi’ne Darıca  Final Okulları Genel Müdürü Murat  Kaya’da katıldı. Eğitimin Zor’lu Dönüşümü ve Arayışlar: Yeni Paradigma Arayışları, Hibrid Modeller ve Teknolojik Dönüşüm Nasıl Bir Eğitim Modeli’ni Ortaya Çıkaracak? başlığı altında toplanan zirvede açılış konuşmasını MEB önceki dönem Genel Müdürü Ömer Balıbey, İstanbul Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, moderatörlüğü ise TÜZOK YİK Başkan Vekili  Cem Gülen yaptı.Programda, ‘Covid 19 ‘un Eğitim Sektörüne Etkileri, Fırsatlar Sorunlar ve Dönüşümün Yol Haritası’ başlıklı bölümde MEB Özel Öğretim Okulları Daire Başkanı Murat Adalı, TÖDER Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Taşel, TÖZOK Yönetim Kurulu Başkanı Nurullah Dal ve ÖZKURBİR Yönetim Kurulu Başkanı  Hami Koç birer konuşma yaptı.Konuşmacılar detaylı bir içerikte anlatarak bu güne kadar yapılan çalışmalardan ve elde edilen sonuçlardan söz ettiler.

EĞİTİM ÜZERİNE  DETAYLI BİLGİ PAYLAŞIMI
Programın 2. Oturumu TÖDER Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Sinan Koleji Genel  Müdürü  Ali Akdoğan moderatörlügünde gerçekleşti. Uzaktan Eğitim Özel Okulları Nasıl Dönüştürecek? Kurumlar Bu Süreçte Hangi Uygulamaları Geliştirdiler? Yeni Paradigma Nasıl Şekillenecek? Gibi başlıklarda konuşmacılar  düşüncelerini açıkladılar.Darıca Final Okulları Genel Müdürü Murat Kaya,  Cem Kaçmaz ve Artı Eğitim ekibine, BEKDATA Tek. Tedarikcisi  Bekir Gül’e, Ali Akdoğan’a teşekkür etti. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum