Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kale Okulları'nda yeni eğitim ve öğretim yılı heyecanı yaşanıyor!

İstanbul, Kocaeli ve Sakarya'da toplam 24 kampüsü bulunan ve Doğu Marmara Bölgesi'nin en güçlü okullarından biri olan Özel Kale Okulları'nda yeni eğitim ve öğretim yılı heyecanı yaşanıyor.

Kale Okulları'nda yeni eğitim ve öğretim yılı heyecanı yaşanıyor!
04 Ağustos 2020 - 15:13

8. sınıf ve 12. sınıflara özel hızlandırılmış eğitimlerin başladığı Özel Kale Okulları'nda 10 Ağustos'ta tüm öğretmenlerin katılacağı bir seminer programı ve 17 Ağustos'ta ise tüm okul öğrencilerinin katılacağı hızlandırılmış eğitim programı düzenlenecek. 17 Ağustos'taki programlara yetişemeyen öğrenciler, 31 Ağustos'ta gerçekleşecek olan ve tüm öğrencilerin katılacağı eğitim ile yeni eğitim ve öğretim yılına 'Merhaba' diyecekler. 

Aldığı koronavirüs önlemleriyle her eğitim kurumuna örnek olan Özel Kale Okulları, yoğun bir kayıt dönemi geçirmeye devam ediyor. Okullarına gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirten Özel Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak ''Bizleri tercih eden veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Gösterilen ilgiden dolayı ise oldukça mutluyuz. Bazı bölümlerimizde kontenjanlar doldu. Mümkün olduğu kadar, yeni kontenjanlar açmaya çalışıyoruz ancak onlarda dolunca maalesef öğrencilerimize yardımcı olamıyoruz. Özel Kale ailesi olarak yeni eğitim ve öğretim yılı heyecanını yaşıyoruz. Koronavirüs tedbirlerini en erken ve en kapsamlı alan okulların başında geliyoruz. Öğrencilerimizi çok özledik. Yeni eğitim ve öğretim yılı şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun'' dedi.

Siz de kayıtlar için (0216) 447 06 24 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum