Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Kale Okulları'nda karne sevinci!

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle 2020-2021 eğitim öğretim yılını ağırlıklı olarak uzaktan eğitimle tamamlayan öğrenciler, karnelerini e-okul üzerinden alabiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı e-okul üzerinden ilkokul, ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerin karne ve başarı belgelerini erişime açtı.

Kale Okulları'nda karne sevinci!
19 Haziran 2021 - 13:46
Kale Okulları, öğrencilerinin karne sevincini paylaştı. Her sınıf danışmanı öğretmen, kendi öğrencileriyle iletişim kurup,  karne dağıtımı elektronik ortamda olsa da, bu sevinci paylaşıyor ve öğrencilerle kurdukları bağları daha da kuvvetlendiriyor. 

Kale Okulları’nın 2020-2021 eğitim öğretim yılı sonuna ilişkin karne, teşekkür, takdir, onur ve üstün başarı belgelerinin dağıtımı, dijital ortamda gerçekleşiyor. Dijital ortamda dağıtımı yapılan belgelerin basılı hali ve mezunlara yönelik düzenlenen diplomalar ise ilgili okul müdürlüğüne başvurularak elden teslim alınabilecek. 

Bu süre zarfında Kale Okulları öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik etkinlikleri gerçekleştirmeye de devam ediyor. Öğretmenlerin büyük özverilerle gerçekleştirdiği münazara, resim yarışması ve benzeri etkinliklerle öğrencilerin, okulla olan bağının kopmasının önüne geçiliyor. 

Ayrıca Kale Okullarında genel tekrarlarla telafi dersleri de hız kesmeden devam ediyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum