Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İYİ Partili Yıldız; Gülüp geçiyoruz

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız,  MHP İl Başkanı Aydın Ünlü'nün Meral Akşener'i kastederek sarfettiği '' Terörist başıyla kahvaltı yapamazsın '' şeklindeki açıklamasına '' Kendi ayıplarını saklamaya çalışanları görüyor ve gülüp geçiyoruz'' şeklinde cevap verdi

İYİ Partili Yıldız; Gülüp geçiyoruz
12 Eylül 2020 - 17:52 - Güncelleme: 15 Eylül 2020 - 11:33

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü'nün 12 Eylül Darbesi'nin yıl dönümü nedeniyle Şehit yakınları ve gazilerle bir araya geldiği toplantıdaki  konuşmalarına yazılı bir açıklama yaparak cevap verdi.

KENDİ AYIPLARINI SAKLIYORLAR
Yıldız yaptığı açıklamada ; Zaman havanda su dövüp sinekten yağ çıkarmaya çalışma zamanı değildir. Afaki açıklamalarla gündem değiştirip kendi ayıplarını saklamaya çalışanları görüyor ve gülüp geçiyoruz.
Tüm dünya ve ülkemiz hem insan sağlığı hem de sürdürülebilir bir ekonomi açısından büyük bir tehdit altında. Pandemi kontrolden çıkmış, ekonominin ipleri elden kaymış halde. Her gün onlarca canımızı kaybediyor, onlarca çalışanımızın işsizliğe geçişini çaresizce izliyoruz.

MESNETSİZ, TRAJİKOMİK AÇIKLAMALARLA MUHATAP OLUYORUZ
Ülkemizi yönetenlerden, iktidar sahiplerinden beklediğimiz hamleler, iyileştirmeler bir türlü gelmezken, aksine durumla dalga geçer gibi, mesnetsiz, trajikomik açıklamalarla muhattap oluyoruz.Teröristi davul zurnayla karşılayan, lahmacun ısmarlayan, Dolmabahçe’de çay içip mutabakat açıklayan, el ele şarkı söyleyip göz yaşı döken, üstüne üstlük askerimizi Şehit eden şerefsizi devlet televizyonuna çıkaranlarla aynı masada oturanlar, kendi bekaları uğruna susmayı tercih ederek Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in gıyabında, bizim gözümüzde her daim terörist tarafı olan Demirtaş’ın açıklamasını gündeme taşıyıp günü kurtarmaya çalışmaktalar.

ÇARPITIP YAMULTUP YORUMLAMAYA GEREK YOK
Konuya hakim dahi olamadan kahvaltı teklifi edilmiş gibi yorumlamak siyasi bir aymazlık ya da ahkalsızlıktır. Söz konusu şahıs bir açıklama yapmış, genel başkanımız da Anadolu töresinde kapıya gelen kovulmaz ama düşmanlık bakidir demiştir en basit haliyle. Konu bundan ibarettir. Çarptırıp, yamultup yorumlamaya gerek yoktur. Ama korku ve şaşkınlıkları öyle bir hal almış durumdaki şehrinizin markası, birleştirici unsuru, siyaset üstü tutulması gereken Kocaelispor’umuzun ambleminde bile kabus görerek, bu İYİ Parti logosu değişsin, diye veryansın ediyorlar. Kocaelispor’u siyasetin içine siyaseti de yerlerde sürünmeye iten bu yaklaşımı da sadece üzülerek izliyoruz. Kocaelispor hepimizindir. Logosu İYİ Parti'den önce var olmuştur. Saygılarımla

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum