Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İyi Parti Darıca'dan önemli transfer!

Memleket Partisi Darıca İlçe Başkanı Ahmet Yavuzhan Unsur, görevinden ve parti üyeliğinden istifa ederek, İYİ Parti saflarına katıldı. İYİ Parti İlçe Başkanı Soner Kartal ve Başkanvekili İsmail Düzgün ile bir araya gelerek üyelik evrağını teslim eden Unsur, Başkan Soner Kartal ile Başkanvekili İsmail Düzgün ve yönetimine sıcak yaklaşımı için teşekkür etti.

İyi Parti Darıca'dan önemli transfer!
06 Aralık 2023 - 12:08 - Güncelleme: 06 Aralık 2023 - 12:17
Soner Kartal’ın ilçe başkanlığı koltuğuna oturmasından bu yana Darıca’da ciddi bir çıkış trendi yakalayan İYİ Parti, dikkat çeken bir ismi ailesine kazandırdı. Memleket Partisi Darıca İlçe Başkanı Ahmet Yavuzhan Unsur, görevinden ve parti üyeliğinden istifa ederek, İYİ Parti’ye katıldı.

Memleket Partisi İlçe Başkanlığı ve parti üyeliğinden istifa ettiğini açıklayan Unsur, kendi adına en doğru tercihin İYİ Parti olduğunu işaret etti. İYİ Parti’nin Darıca’daki teşkilatlanma yapısı hakkında konuşan Unsur, “Her geçen gün büyüyen bir aileye katıldığım için çok mutluyum. Bana kapılarını açan başta İlçe Başkanımız Sayın Soner Kartal, Başkanvekilimiz İsmail Düzgün ve yönetimleri olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren gecemizi gündüzümüze katarak 31 Mart yerel seçimlerine çok iyi hazırlanacağız” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN KARTAL TEŞEKKÜR ETTİ
İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Soner Kartal ise, “Bugün İYİ Parti ailemize katılan Memleket Partisi eski İlçe Başkanı Ahmet Yavuzhan Unsur’a ‘hoş geldiniz’ diyor, ülkemizin İYİ geleceğine katkı sunmak isteyen tüm vatandaşlarımızı üye olmaya bekliyoruz. Ayrıca üye çalışmalarında ve saha çalışmalarında gece gündüz çalışan Başkanvekilimiz İsmail Düzgün' ve tüm yönetimimize de teşekkür ederim” şeklinde konuştu
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum