Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İyi Parti Darıca, Afyon'da Akşener'i yalnız bırakmadı!

İyi Parti Darıca İlçe Başkanı Gencay Yıldıztekin, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Afyon’da düzenlenen Büyük Taarruz’un yıl dönümü etkinliğinde buluştu. 

İyi Parti Darıca, Afyon'da Akşener'i yalnız bırakmadı!
28 Ağustos 2023 - 15:30 - Güncelleme: 29 Ağustos 2023 - 13:31
İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Gencay Yıldıztekin ve yönetimi, Afyonkarahisar Kocatepe Zafer Alanı’nda İyi Parti Genel Başkan Meral Akşener’in de katımıyla düzenlenen Büyük Taarruz’un yıl dönümü etkinliğinde bir araya geldi.Açık alanda miting şeklinde organize edilen toplantıya İYİ Parti Darıca İlçe Teşkilatından da yoğun katılım oldu.

“MİLLİ KADROLARIN TÜRKİYE’Yİ YÖNETMESİ İÇİN
TAŞIN ALTINA GÖVDEMİZİ DE KOYACAĞIZ”
“Allah bu kutlu yolda bizleri muvaffak etsin” diyen İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Gencay Yıldıztekin,“Rotamız net, pusulamız millet diyerek ortaya koyduğumuz hür ve milli siyaset ülkümüzü, Büyük Taarruz’un başladığı topraklardan Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendinin liderliğinde ilan ettik. Genel Başkanımızın dediği gibi: ‘Ya bir yol bulacağız, ya da bir yol açacağız. Ya doğru rüzgârı yakalayacağız. Ya da biz, o rüzgarın ta kendisi olacağız” ifadelerini kullandı. İyi Parti Darıca İlçe Başkanı Gencay Yıldıztekin, “Millî siyasetin, milli iradenin ve milli kadroların Türkiye’yi yönetmesi için taşın altına sadece ellerimizi değil gövdemizi de koyacağız” dedi. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum