Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GTO, önemli bir soruna dikkat çekti

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş; Yönetim Kurulu Üyeleri, 26. Meslek Komite Üyeleri,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı yetkililerinden Ahmet Şahin, İlhan Yılmaz ve Muhammed Mustafa Görcü, Gebze Belediyesi Plan ve Proje Müdürü Asker Çoban ve Gebze Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Umur’un katılımıyla bölgemizde yaşanan ulaşım ve park sorunu ile ilgili GTO’da bir toplantı gerçekleştirdiler.

GTO, önemli bir soruna dikkat çekti
13 Mayıs 2024 - 14:47 - Güncelleme: 14 Mayıs 2024 - 14:47
Toplantıda Meslek Komite Üyelerinden gelen talep ve istekleri yetkililere ileten Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş; bölgemizdeki trafik yoğunluğu ve bazı bölgelerdeki yol güzergahlarında düzenleme yapılması gerekliliği, Mutlukent, Kirazpınar, Tatlıkuyu, Beylikbağı, Darıca, Dilovası, Çayırova ve Köşklüçeşme bölgelerinde servis araçlarının park edebilecekleri otopark ve sosyal alanların belediye tarafından tahsis edilmesi hususları da dile getirildi.

Toplantı sonucunda gerekli incelemelerin yapılarak tekrar bir araya gelinmesine ve yapılacak düzenlemeler ile ilgili bir aktarımın yapılmasına karar verildi. Başkan Abdurrahman Aslantaş bölgemiz için özveri ile çalışan komite üyelerine, Gebze Belediyesi ve UKOME yetkililerine teşekkürlerini sunarak Oda olarak bölgeye fayda sağlayacak her çalışmanın içinde yer alacakları belirtti.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum