Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GTO'dan Sanayi esnafına sosyal tesis sözü

GTO Yönetim kurulu Başkanı Nail Çiler, Darıca Küçük Sanayi Sitesi Başkan ve Yönetimi Kurulu üyelerini ziyaret ederek, sanayi esnafı için içerisinde toplantı Salonu, revir ve yönetim ofisinin de yer alacağı Sosyal Tesis yapma sözü verdi.

GTO'dan Sanayi esnafına sosyal tesis sözü
10 Temmuz 2019 - 14:56

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Darıca Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yılmaz Serçe ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek site esnafına sosyal Tesis yapma sözü verdi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın da sunacağı katkılarla, Küçük Sanayi Sitesi’ne yapılacak olan 150 metrekarelik Sosyal Tesiste, çalışanlar ve esnaf için sosyal alanın yanı sıra, tam donanımlı toplantı salonu, içerisinde iş güvenliğinin de olacağı revir ile site yönetimine ait ofis alacak.

Darıca Özel Hospitalpark Hastanesi’nin de haftada 2 kez doktor ve hamşire katkısında bulunacağı öğrenilirken, Darıca Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yılmaz Serçe, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ve ekibine, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a, Hosptalpark Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yöntem ile emeği geçen herkese sanayi esnafı adına teşekkür ettiğini dile getirdi

Günün Başlıkları