Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Gelecek Partisi Kocaeli, pazarcı esnafını dinledi

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran ilçe teşkilatları ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Başaran, ilçe başkanı Ömer Uçar ve yöneticileriyle birlikte Perşembe Pazarında ziyaretlerde bulundu.

Gelecek Partisi Kocaeli, pazarcı esnafını dinledi
16 Ekim 2020 - 11:17

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran İzmit’in en büyük pazarlarından olan Perşembe Pazarını ziyaret etti. Başaran, İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar, kadın kolları koordinatörü Nurşen Çil, ilçe kadın kolları başkanı Esra Yeşil ve il gençlik kolları başkanı Sema Bozaba ile birlikte pazar esnafı ve alış veriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.

VATANDAŞ DERT KÜPÜ

Seçim dönemi olmamasına rağmen kendilerine ziyaretlerde bulunulmasından duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve alış veriş yapan vatandaşlar adeta dert küpüydü. Her konuşanın işsizlik, pahalılık ve yolsuzluklardan şikayet ettiği ziyaret turunda gördükleri ilgi Gelecek Partisi kurmaylarını fazlasıyla memnun etti. Başaran ise umutsuzluğa kapılmamak gerektiğini belirterek, “Güzel günler Gelecek. Elbet bu günlerde geçecek ve eninde sonunda sandık önünüze gelecek. Sandıktan kaçış yok. Bizler gördüğünüz gibi hep aranızdayız. Kandıra sapağı Demokrasi Bulvarındaki binamıza çay kahve içmeye, sohbet etmeye bekliyoruz” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum