Gebze'de kargo firmasında ele geçirildi
Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri’nce Gebze’de bir kargo firmasında yapılan aramalarda çok sayıda gümrük kaçağı sigara ve tütün ele geçirildi
![Gebze'de kargo firmasında ele geçirildi](https://www.daricagazetesi.com.tr/images/haberler/2024/02/gebze-de-kargo-firmasinda-ele-gecirildi.jpg)
20 Şubat 2024 - 15:10 - Güncelleme: 20 Şubat 2024 - 17:15
Polisin kaçakçılığın önüe geçilmesi ve takibine yönelik yapıla çalışmalarda Gebze’de bir kargo firmasında yapılan aramalarda gümrük kaçağı 1.720 paket sigara, 2 bin adet elektroniksigara tütünü ve 6 kilo 250 gram pipo tütünü ele geçirildi.
Konuyla ilgili göz altına alınan 3 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı
Konuyla ilgili göz altına alınan 3 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı
FACEBOOK YORUMLAR