Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Gebze'de Akıllı Otopark vatandaşı mutlu etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Gebze Katlı Otoparkı vatandaşları ağırlamaya devam ediyor. Gebzede 7/24 hizmet veren ve vatandaşlar tarafından sıklıkla kullanılan otopark akıllı özellikleriyle de ön plana çıkıyor. 57 kamera ile saniye saniye izlenen otopark Gebzenin merkezinde bulunuyor.

Gebze'de Akıllı Otopark vatandaşı mutlu etti
23 Ekim 2020 - 11:32 - Güncelleme: 23 Ekim 2020 - 13:23

Plaka okuma sistemi elektrikli otomobil şarj ünitesi engelli park alanı ve toplamda 57 kamera ile saniye saniye gözetlenen akıllı otopark sağ ve solunda bulunan 2 farklı asansörle vatandaşların üst katlara bile araçlarını rahatlıkla bırakabilmesini sağlıyor. Son teknoloji ile yapılan ve vatandaşların her katta rahatlıkla araçlarını park edeceği bir tesis haline gelen Gebze otoparkında gün boyunca kameralar ile güvenlik sağlanıyor.

ABONE SİSTEMİ DE BULUNUYOR 
UlaşımPark tarafından işletmesi sağlanan otoparkta abone sistemi de bulunuyor. Abone sistemi ile ödenen ücretler azalarak vatandaşlar daha da memnun ediliyor. Abone sistemine üye olan vatandaşlar diledikleri zaman araçları ile giriş çıkış yaparak kendi otoparkı gibi sistemden faydalanıyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları