Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Gebze Center'da 'Nostalji 22' fotoğraf sergisi açıldı

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için Gebze Gazeteciler Cemiyeti işbirliği ile Nostalji Fotoğraf Sergisi etkinliğini gerçekleştirdi. 

Gebze Center'da 'Nostalji 22' fotoğraf sergisi açıldı
10 Ocak 2022 - 14:17
Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Gebze Gazeteciler Cemiyeti tarafından hazırlanan 'Nostalji 22' fotoğraf sergisini ziyaretçilerinin katılımına açtı. 

Gebze Center AVM'de yapılan Nostalji 22 fotoğraf sergisine ilgi yoğun oldu. Serginin açılış töreni protokol ve basın mensuplarının yoğun katılımlarıyla gerçekleştirildi. Açılış programına AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, 24. Dönem CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak, siyasi partilerin İlçe Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri de katıldı.

10 Ocak 1961 tarihinde 212 sayılı kanun ile yürürlüğe girerek, basın mesleği icrasında emek veren basın mensuplarının haklarını düzenleyen ve 'Çalışan Gazeteciler Günü' olarak kabul edilen bu özel gün nedeniyle düzenlenen Nostalji 22 Sergisi’nde geçmiş yılarla ait çeşitli gazeteler yer aldı. Gazetelerin o dönemki habercilik anlayışı, ülke ve yerel gündemde yer alan konulardan oluşan gazete görsellerinin bulunduğu sergi ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum